Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Anubis Nerede Bulunur?

Palworld Anubis Nerede Bulunur?

Palworld gibi milyonlarca oyuncuya hitap eden bir açık dünya oyununda aradığınız herşeyi hızlıca bulamayabilirsiniz. Bu içeriğimizde Palworld Anubis nerede bulunur, nasıl yakalanır ve ne işe yarar gibi sorulara yanıt verecek, Pal çiftliğinize Anubis’i de kazandıracağız.

Palworld Anubis Nerede Bulunur?

Palworld Anubis Nerede Bulunur

Palworld oyuncuları bazı Palların ününü duyuyor ve onları da Pal çiftliklerine katmak istiyorlar. Ancak Palworld haritası öylesine geniş ve karışık ki oyuncular her zaman Anubis gibi palları bulamıyor, Palworld Anubis nerede bulunur diye soruyorlar. Siz de Palworld Anubis nerede sorusuna yanıt arıyorsanız yanıtlayalım;

  • Palworld Anubis Lokasyonu: (-156, -93) – (-98, -119)

Gördüğünüz gibi Palworld Anubis haritanın neredeyse tam ortasındaki. Haritada kırmızı işaretli olan bölgede sıklıkla Anubis bulabilirsiniz. Palworld Anubis lokasyonları aynı zamanda en çok kömür madeninin olduğu çöllük bölgeye denk gelmektedir. Eğer kömüre ihtiyacınız varsa Anubis yakalamaya deponuz boş gitmelisiniz.

Palworld Anubis Nasıl Yakalanır?

Palworld Anubis nerede bulunur öğrendikten sonra yapmanız gereken ilk şey doğal olarak bir Anubis yakalamaktır. Eğer Palworld Anubis nasıl yakalanır bilmiyorsanız Palworld Anubis lokasyonlarını öğrenmenizin pek bir yararını görmeyeceksiniz demektir. Sizler için bu konuya da değinmek istiyoruz.

  • Anubis ile savaşarak canını mümkün olduğu kadar düşürün.
  • Pal topu kullanarak Anubis’i atın.
  • Eğer şansınız varsa Anubis topun içerisinde kalacaktır.

İşte bu kadar basit şekilde Palworld Anubis yakalama işlemini tamamlayabilirsiniz. Yakalamak yerine çok daha kolay bir işlem yapmak istiyorsanız Palworld çiftleştirme kombinasyonları adlı içeriğimizden faydalanarak kendi minik Anubis yavrularınızı yetiştirebilirsiniz. Anubis gibi güçlü palları tanımak için Palworld en güçlü pallar adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Palworld Anubis Ne İşe Yarar?

Palworld Anubis Ne İşe Yarar

Milyonlarca oyuncusu olan bir oyunda, herkes Palworld Anubis nerede bulunur diye araştırmaya koyuluyorsa Anubis’in ciddi bir faydası olacağını tahmin ediyorsunuzdur. Palworld Anubis lokasyonlarını sizlerle paylaşırken onları yakaladıktan sonra neler yapabileceğinize de göz atacağız.

Anubis’i yakaladıktan sonra Anubis kaynaklı birçok çiftleştirme işlemini yapabilirsiniz. Anubis çiftliğinizde kullanılırken el işçiliği ve madencilik konusunda size yardım edecektir ancak savaşlardaki yüksek potansiyeli dururken Anubis’ten bir çiftçi yaratmak pek mantıklı olmayacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir