Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaFilmHarry Potter Hangi Platformda İzlenir?

Harry Potter Hangi Platformda İzlenir?

Fantastik kitap ve filmleriyle milyarlarca hayrana sahip olan Harry Potter hangi platformda yayınlanıyor? Harry Potter hayranları Netflix ve Prime Video gibi dev içerik üreticilerinin kütüphanesinde Harry Potter serisini göremediklerinde merakla soruyorlar, Harry Potter serisi hangi platformda?

Harry Potter Hangi Platformda İzlenir?

Harry Potter Hangi Platformda İzlenir

Sadece Harry Potter hayranları değil, Harry Potter evrenine dahil olmak isteyen fantastik film severler de Harry Potter nereden izlenir sorusuna yanıt arıyorlar. Böylesine kült bir yapım hakkında hala kesin bir kütüphane olmaması da günümüzdeki dijital platformların ayıbı diyebiliriz herhalde. Harry Potter nereden izlenir bilmiyorsanız ulaşılması zor bir yapımdır. Öyleyse yanıtlayalım, Harry Potter hangi platformda izlenir?

HBO Max tarafından yapılan açıklamalara göre çok yakın bir süre içerisinde Harry Potter’ın hakları HBO tarafından satın alındı. Hakların satın alınmasıyla beraber tek resmi yayıncı haline gelen HBO, Harry Potter nereden izlenir sorusunun yanıtı haline geldi. Yani, Harry Potter serisi HBO Max platformunda izlenir. HBO Max üyesi olarak kütüphane üzerinden Harry Potter izleyebilirsiniz. Harry Potter serisi hangi platformda izlenir sorusuna ayrıca değinmek istiyoruz.

Harry Potter Serisi Hangi Platformda İzlenir?

Harry Potter hakkında çıkan yeni söylentiler nedeniyle Harry Potter hangi platformda izlenir diye soran kullanıcılar ikiye ayrıldı, seriyi izlemek isteyenler ve yeni dizinin yayınlanmasını bekleyenler. Eğer filmleri izlemek istiyorsanız Harry Potter filmleri hangi platformda diye soruyorsunuzdur. Harry Potter serisi hangi platformda?

Harry Potter serisi, filmleri HBO Max platformunda yayınlanmaktadır. Harry Potter filmleri hangi platformda izlenir sorusuna yanıt bulan hayranların çoğu seriyi baştan sona tekrar izliyorlar. Harry Potter nereden izlenir öğrendikten sonra yeniden başlamaya ne dersiniz? Nasılsa artık Harry Potter nereden izlenir öğrendiniz.

Harry Potter Dizisi Hangi Platformda İzlenir?

Söylentilerin heyecanlandırdığı Harry Potter hayranları ise doğrudan Harry Potter dizisi hangi platformda yayınlanıyor diye merak içerisine giriyorlar. Filmlerle ve serinin tamamıyla benzer şekilde Harry Potter dizisi de HBO Max tarafından yayınlanacak.

Dizi ile filmlerin benzer platformda olması insanları sevindirirken şaşırtıyor da. Harry Potter nereden izlenir diyorsanız hem dizi hem filmleri için yanıt HBO Max olacaktır. Harry Potter evrenine oyun dünyasına katılmayı planlıyorsanız Hogwarts Legacy alınır mı adlı içeriğimizi de inceleyebilirsiniz.

Harry Potter Netflixde Neden Yok?

Harry Potter Netflixde Neden Yok

Harry Potter serisi nereden izlenir diye merak eden kullanıcıların neredeyse tamamı en azından bir kere Netflix veya Prime Video ile Harry Potter izlemeyi denemiştir. Aslına bakarsanız bu öngörüde bulunmanız oldukça isabetli. HBO yayın haklarını satın almadan önce Harry Potter Netflixte yayınlanıyordu. Harry Potter nerede izlenir, Harry Potter Netflixde neden yok?

İçeriğimizin başında da bahsettiğimiz gibi artık Netflix Harry Potter’ın yayın haklarına sahip değil. Tam da bu nedenle uzun zamandır Netflix üzerinden Harry Potter izlemek mümkün değil. Belki önümüzdeki yıllarda tekrar bir ödeme yapılır ve Netflix üzerinden de Harry Potter evrenine dahil olabilirsiniz. Harry Potter filmleri hangi platformda diye sorulmasının temel nedeni de platform değişiklikleridir.

Harry Potter Netflixe Geri Gelecek Mi?

Henüz daha yeni HBO haklarını satın almışken Harry Potter Netflixe dönemez. Bunun sebebi HBO’nunda kendi yayın organı olmasıdır. Harry Potter haklarını satın alarak kendilerini pazar payında büyütmek istiyorlar. Bu nedenlerden ötürü bizce HBO harry potter haklarını uzun süre satmaz.

Yani çok uzun bir süre daha Harry Potter filmleri hangi platformda sorusunun yanıtı HBO Max olarak kalacaktır. Ancak bu durum kalıcı değildir. Yıllar içerisinde Harry Potter nerede izlenir sorusunun yanıtı değişim gösterebilir. Değişimi de sizlerle paylaşacağız.

Harry Potter İzlemek Ücretsiz Mi?

Harry Potter hangi platformda yayınlanıyor diye araştırma yapan okuyucularımızın büyük bir bölümü farklı farklı platformların adını görmekten hoşlanmıyorlar. Çünkü ne kadar çok platforma üye olmak zorunda kalırsanız o kadar çok ücret ödemeniz gerekmektedir. Harry Potter serisi hangi platformda izlenir biliyorsunuz, peki ücretsiz Harry Potter nerede izlenir?

Neyse ki tüm hakların an itibariyle HBO Max’ta olması sayesinde Harry Potter içeriklerinin tamamını sadece HBO Max abonesi olarak izleyebilirsiniz. Yani Harry Potter izlemek tamamen ücretsiz değil ancak tek bir abonelik ile mümkün. Dizinin yayınlanmasıyla beraber HBO Max üyesi sayılarındaki artışı merakla bekliyoruz. Nasılsa artık Harry Potter nereden izlenir biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir