Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Çiftleşme Kombinasyonları

Palworld Çiftleşme Kombinasyonları

Palworld çiftleşme kombinasyonlarını arayan kullanıcılar kendi Pallarını çiftleştirmek, en kaliteli Palları kendi başlarına üretmek istiyorlar. Sizde benzer şekilde Palworld çifleşme kombinasyonlarını arıyorsanız içeriğimiz tam size göre demektir.

Sizler için daha önce Palworld çiftleştirme nasıl yapılır sorusuna da yanıt vermiştik.

Palworld Çiftleşme Kombinasyonları

Palworld Çiftleşme Kombinasyonları

Palworld oynarken birden çok pokemon ile karşılaşacak, içlerinden en sevdiklerinize sahip olmak isteyeceksiniz. Ancak sahip olmak yetmeyecektir. Aynı zamanda yeni pokemonlar üretmek için de onları kullanacaksınız. Palworld çiftleşme kombinasyonları sayesinde hayal bile edemeyeceğiniz kalitede pallara sahip olabilirsiniz. Palworld çifleşme kombinasyonları;

ÇiftleşmeKombinasyon
LamballLamball + Cattiva
Chikipi + Litmunk
Teafant + Cremis
CattivaCattiva + Cattiva
Litmunk + Teafant
Lamball + Cremis
ChikipiChikipi + Chikipi
LitmunkLamball + Foxparks
Litmunk + Litmunk
Cattiva + Foxparks
FoxparksFoxparks + Foxparks
Lamball + Fuack
Cattiva + Fuack
FuackChikipi + Rooby
Lamball + Woolipop
Sparkit + Tanzee
SparkitLamball + Pengullet
Fuack + Teafant
Sparkit + Sparkit
TanzeeTanzee +Tanzee
Tanzee + Gumoss
Litmunk + Direhowl
RoobyTanzee + Direhowl
Rooby + Rooby
Foxparks + Mozzarina
PengulletCattiva + Tanzee
Lamball + Gumoss
Pengullet + Pengullet
PenkingPenking + Penking
Cinnamoth + Surfent
Penking + Grintale
JolthogLamball + Tanzee
Chikipi + Tanzee
Tanzee + Teafant
Jolthog CrystPengullet + Jolthog
Jolthog Cryst + Jolthog Cryst
Palworld Çiftleşme Kombinasyonları

Palworld oynarken başınıza gelecek en kötü durumlardan bir tanesi de istediğiniz pokemonu bulamamak veya yakalayamamaktır. Eğer onları nasıl üreteceğinizi biliyorsanız bu konuyu dert etmenize gerek yok diyebiliriz. Palworld çiftleşme kombinasyonları sayesinde artık yana yakına Pal aramanıza gerek kalmayacak, Palworld breeding listesini sizlerle paylaştık.

Palworld Her Pal Çiftleştirilir Mi?

Palworld Çiftleşme

Pallar arasından bir tercih yapmak oldukça zordur. Bu nedenle onların peşinde koşup yakalamaya yaklaşmak yerine onları çiftleştirerek elde edebilirsiniz. Böyle bir açıklamadan sonra Palworld çiftleşme kombinasyonları her pal için geçerli mi diye soruyor olabilirsiniz.

Hayır, her palı çiftleştiremezsiniz. Online Palworld oynarken özel pallar dışındaki tüm pallar evcilleştirilebilir. Palworld’e eklenecek yeni pallar ve yeni kombinasyonları sonucu oluşacak yeni Palworld çiftleşme kombinasyonlarını sizlerle paylaşacak, içeriğimizi güncelleştireceğiz.

Palworld Çiftleştirme Nedir?

Palworld çiftleşme kombinasyonları adlı içeriğimizi okuyan kullanıcıların çoğu Palworld çiftleşme nedir biliyordur. Yine de bu konuda bilgisi olmayan okuyucularımız olabileceğini de düşünerek yanıtlayalım. Palworld çiftleşme kombinasyonları iki farklı veya aynı palın çiftleşerek yeni bir pokemon üretmesinin formülüdür.

Örneğin Palworld çiftleştirme kombinasyonları arasından Lamball’ı üretmek istiyorsanız Litmunk ve Chikipi’yi çiftleştirmeyi başarmalısınız. Çiftleşme sonucu oluşacak yavru yeni bir Lamball olacaktır. Arık Palworld çiftleşme kombinasyonlarını biliyorsunuz. Bir daha Palworld çifleşme araması yapmanız gerekmeyecek.

Palworld Lamball Çiftleştirme Kombinasyonları

Palworld oynarken karşınıza çıkacak ilk görevlerden bir tanesi de Lamball toplamaktır. Peki, toplamak yerine çiftleştirmeye ne dersiniz? Lamball üretme kombinasyonları;
Lamball + Cattiva
Chikipi + Litmunk
Teafant + Cremis

Palworld Pengullet Çiftleştirme Kombinasyonları

Pengullet Palworld oynarken karşılaşabileceğiniz en kaliteli erken oyun Pal’larından bir tanesidir. Nasıl üreteceğinizi biliyorsanız kesinlikle üretmelisiniz.
Cattiva + Tanzee
Lamball + Gumoss
Pengullet + Pengullet

Palworld Jolthog Cryst Çiftleştirme Kombinasyonları

Jolthog Cryst nasıl çifleştirilir diye merak ediyorsanız bu soruya da yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz. Palworld Jolthog Cryst çiftleştirme kombinasyonları;
Pengullet + Jolthog
Jolthog Cryst + Jolthog Cryst

Palworld Sparkit Çiftleştirme Kombinasyonları

Kendi Sparkitlerinizi üretmek istiyorsanız doğru çiftleştirme kombinasyonlarını oluşturmalısınız. Sizler için en doğru Sparkit çiftleştirme kombinasyonlarını sıraladık.
Lamball + Pengullet
Fuack + Teafant
Sparkit + Sparkit

Palworld Foxparks Çiftleştirme Kombinasyonları

Oyuncular eşsiz görünümlerinden dolayı Foxparks çiftleştirme nasıl yapılır diye soruyorlar. Palworld oynarken ateşli bir kuyruk sahibi olmak istemez misiniz?
Foxparks + Foxparks
Lamball + Fuack
Cattiva + Fuack

Palworld Penking Çiftleştirme Kombinasyonları

Siz de Penking nasıl çiftleştirilir diye merak ediyorsanız Yeni Güncelleme sayesinde sorunuza yanıt bulacaksınız. Aşağıdaki kombinasyonlarla Penking sahibi olabilirsiniz.
Penking + Penking
Cinnamoth + Surfent
Penking + Grintale

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir