Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Kömür Nerede Bulunur?

Palworld Kömür Nerede Bulunur?

Palworld oynarken sadece Pallarla zaman geçirmez aynı zamanda inşaat ve hayatta kalma süreçlerine de dahil olursunuz. Palworld kömür nerede bulunur adlı içeriğimizde sizlerle kömür lokasyonlarını paylaşacağız. Eğer kömüre ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz.

Palworld Kömür Nerede Bulunur?

Palworld Kömür Nerede Bulunur

Palworld‘ün eşsiz ve büyük haritasında kömür aramak sandığınızdan çok daha zorlu bir işe dönüşebilir. Gereğinden fazla emek harcamak istemiyorsanız Palworld kömür nerede bulunur sorusuna yanıt bulmalısınız. Palworld kömür haritanın neredeyse en ortasındaki çölleşmiş küçük bölgede bulunmaktadır.

Özellikle (-156, -93) ve (-98, -119) koordinatlarında işinizi halledecek kadar yeterli kömüre ulaşabilirsiniz. Kömür toplamak için yanınızda kazma ve kömürleri taşımak için yük taşıyan Pal götürmeyi unutmamalısınız. Palworld kömür koordinatlarına en hızlı Palworld binekleriyle hızlıca ulaşabilirsiniz. Ayrıca Palworld kömür madeni yakınlarında Anubis’i de bulabilirsiniz.

Palworld Kömür Ne İşe Yarar?

Palworld Kömür Lokasyonları

Palworld kömür lokasyonları arasından hangisine gideceğiniz, en çok kömürü nerede ve nasıl bulacağınız size kalmış durumdadır. Ancak daha da önemlisi kömürle ne yapacağınızdır. Palworld oyununda kömüre ihtiyacınız olacak süreçler aşağıdaki gibidir;

  • Ateş yakmak,
  • İnşaat malzemesi olarak kullanmak,
  • Gübreleştirmek,

Yukarıda görmüş olduğunuz gibi birçok farklı nedenle kömüre ihtiyacınız olacaktır. Palworld oynarken kömür bulmanızı gerektirecek nedenleri ortada kaldırmak istiyorsanız Palworld kömür nerede bulunur sorusuna verdiğimiz yanıtı dikkate alsanız iyi edersiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir