Perşembe, Mart 28, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaTelegramErkekler Neden Telegram Kullanır?

Erkekler Neden Telegram Kullanır?

Anlık güvenli olarak mesajlaşmayı sağlayan telegram bunun yanı sıra bir çok özelliği barındırıyor. Telegramın en çok yükselmesini sağlayan bir çok yararlı ve zararlı gruplar yüzünden kadınlar, erkekler neden telegram kullanır? sorusunu sormaya başladılar.

Erkekler Neden Telegram Kullanır?

Erkekler neden telegram kullanır sorusunun bir çok cevabı olduğu gibi standart cevapları telegramın ana özelliklerindedir. Telegram uygulamasında gizlilik üst seviye olduğu için tercih edilmeye başlandı. Daha sonrasında bu gizlilik sayesinde bir çok çeşitli gruplar kuruldu. Bu gruplar arasında illegel olanlar da var olmayanlarda var.

Genel olarak erkekler neden telegram kullanılır sorusuna şu listeyle cevap verebiliriz:

  • Anlık güvenilir mesajlaşmayı sağlar, istenilirse mesajlar otomatik silinebilir,
  • Çeşitli alanlarda grupların olması,
  • Engellenen içeriklere erişimin sağlanması,
  • Hassas içeriklere erişim,

Bunlardan en önemlisi yine galiba takip edilmeme duygusu, telegram kullanan erkekler için büyük bir konfor alanı oluşturuyor olabilir. Engellenen içeriklere gelecek olursak örnek olarak geçtiğimiz covid salgını bilgileri en hızlı telegram kanallarında yayınlanıyordu.

Hassas içeriklerden kastımızda savaş alanı görüntüleri vb gibi paylaşımlar olabiliyor.Tabi ki müstehcen görüntülerin paylaşıldığı gruplarda bulunmaktadır.

Bunlar haricinde ülkemizde satışı ve kullanımı yasak maddelerin erişimi için satıcılarla da telegram üzerinden konuşulduğu bilinmektedir.

Galiba erkeklerin neden telegram kullandığını tamamıyla anlatabildiğimizi düşünüyorum. Hala tatmin olmadıysanız erkekler telegramda ne yapar sorusuyla bize yorumlardan ulaşabilirsiniz.

Sevgiliniz telegram kullanıyorsa bence çok endişelenecek bir şey yok aldatmak isteyen whatsapp üzerinden de aldatır. Büyük çoğunlukla amaçları telegram gruplarında takılmaktır.

Eğer telegram üzerinden gizli sohbet kullanıyorsa bu noktada bir sıkıntı olabilir, gizli sohbet özelliklerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Telegram Nedir?

Telegram, diğer mesajlaşma uygulamalarının güvenlik açıklarından sonra ortaya çıkmış güvenliğin ön planda tutulduğu anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Rus yazılımcı Pavel Durov tarafından yayımlanan telegram uygulaması kısa sürede popülerliğe erişmiştir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir