Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 Efsanevi Hayvanlar

RDR 2 Efsanevi Hayvanlar

Bu içeriğimizde RDR 2 efsanevi hayvanları bir liste halinde sizlerle buluşturacak, Red Dead Redemption 2 oynarken karşılaşacağınız zorluk ve görevlerle ilgili sizleri bilgilendireceğiz. İçeriğimizi okuduktan sonra RDR 2 efsanevi hayvanlarını ve konumlarını öğreneceksiniz.

RDR 2 Efsanevi Hayvanlar

RDR 2 Efsanevi Hayvanlar

Red Dead Redemption 2 gibi insanın içine işleyen bir hikayenin içerisindeyken yok etmek zorunda olduğunuz objeler, avlamak zorunda olduğunuz hayvanlar bile değerlidir. Ancak RDR 2 oyunundaki hiçbir canlı RDR 2 efsanevi hayvanlar kadar değerli ve tehlikeli olamaz, en azından oyuncular ve yapımcılar için. RDR 2 efsanevi hayvanlar;

 • Efsanevi Boz Ayı (Legendary Bharati Grizzly Bear)
 • Efsanevi Kunduz (Legendary Beaver)
 • Efsanevi Büyük Boynuzlu Koç (Legendary Bighorn Ram)
 • Efsanevi Yaban Domuzu (Legendary Boar)
 • Efsanevi Antilop (Legendary Buck)
 • Efsanevi Timsah (Legendary Bullgator)
 • Efsanevi Puma (Legendary Cougar)
 • Efsanevi Çakal (Legendary Coyote)
 • Efsanevi Kanada Geyiği (Legendary Elk)
 • Efsanevi Tilki (Legendary Fox)
 • Efsanevi Panter (Legendary Giaguaro Panther)
 • Efsanevi Sığın (Legendary Moose)
 • Efsanevi Bizon (Legendary Tatanka Bison)
 • Efsanevi Beyaz Bizon (Legendary White Bison)
 • Efsanevi Kurt (Legendary Wolf)

Listemizde gördüğünüz gibi RDR 2 efsanevi hayvanlarının hem Türkçe hem İngilizce isimlerini sizlerle paylaştık. İçeriğimizde bu harika yaratıkları nerede ve nasıl bulacağınızı da sizlerle paylaşacağız. Eğer onlarla karşılaşmak istiyorsanız uzun yollar gitmelisiniz, yani RDR 2 en iyi atına ihtiyacınız olacak gibi görünüyor.

Efsanevi Boz Ayı (Legendary Bharati Grizzly Bear)

RDR 2 efsanevi hayvanlar arasından ilk karşılaşacağınız hayvan Efsanevi Boz ayı olacaktır. Grizzlies East bölgesinde ortaya çıkan bu devasa yaratığı avlayarak kendinizi güçlendirebilir, Exit Pursued By a Bruised Ego görevini tamamlayabilirsiniz.

Efsanevi Kunduz (Legendary Beaver)

Butcher Creek çevresinde dolaşırken bir kunduza rastlayacak olursanız fazla tedirgin olmayın, zararsız olduğu için değil. Onu daha sonra kolay kolay bulamayacağınız için. Efsanevi kunduzu gördüğünüzde şanslısınız demektir.

Efsanevi Büyük Boynuzlu Koç (Legendary Bighorn Ram)

RDR 2 efsanevi hayvanları arasında bir tane de boynuzlu koç bulunmaktadır. Cattail Pond yakınlarında göreceğiniz devasa boynuzlar size doğru yolda olduğunuzu gösterecektir. Yolu takip etmemek size kalmış.

Efsanevi Yaban Domuzu (Legendary Boar)

Yaban domuzları da RDR 2 efsanevi hayvanlar listesine dahildir, ancak hepsi değil. Sadece gerçekten devasa görünen yaban domuzlarının peşine koşacak olursanız büyük hediyelerle buluşabilirsiniz.

Efsanevi Antilop (Legendary Buck)

Strawberry bölgesine yapacağınız seyahatler sırasında RDR 2 efsanevi hayvanlarından bir tanesini göreceğinize dair umutlarınız varsa karşınıza çıkacak tek hayvan antilop olacaktır. Antilop’a ihtiyacınız varsa ne mutlu…

Efsanevi Timsah (Legendary Bullgator)

Country Pursuits görevi sayesinde tüm oyuncuların avlaması gereken hayvanlardan bir tanesi de efsanevi timsahtır. Timsahlar göründükleri kadar tehlikeli değildir ama siz yine de onlara yaklaşırken dikkat etmelisiniz.

Efsanevi Puma (Legendary Cougar)

Gaptooth Ridge bölgesinde bulunan Efsanevi Puma’yı yakalamak hiç de kolay olmayacaktır. Ancak onun sizi yakalaması o kadar da zor olmayacak, bundan emin olabilirsiniz. Siz yine de dikkatli davranın, aceleci değil.

Efsanevi Çakal (Legendary Coyote)

Scarlett Meadows RDR 2 oyuncuları için bir anlam taşıyorsa bu anlamın temelinde RDR 2 efsanevi hayvanları sıralamasında bulunan Coyote yani Efsanevi çakal vardır. Ona ihtiyacınız varsa bulmak pek kolay olmayacaktır.

Efsanevi Kanada Geyiği (Legendary Elk)

Geyikleriyle ünlü olan kanadanın harika bir dostunu Red Dead Redemption 2 oynarken de görebilirsiniz. Ambarino çevresinde dolaşan harika bir hayvan olan Elk’ler sizi başka diyarlara götürecek kadar estetik canlılardır.

Efsanevi Tilki (Legendary Fox)

Lemoyne bölgesinde bulunan Rodos’un kuzeyinde zaman geçirirken daha önce görmediğiniz güzellikte bir tilki görecek olursanız karşınızda RDR 2 efsanevi hayvanlarından bir tanesi var demektir. Eşşsiz güzellik ondan yeteri kadar uzaktaysanız size zarar vermez.

Efsanevi Panter (Legendary Giaguaro Panther)

RDR 2 efsanevi hayvanlar arasından en yakışıklı hayvanlardan bir tanesi de Efsanevi Panterdir, Shady Belle’in batısında bulunan bu kaliteli canlıya Braitwaite Manor’un doğusuna doğru giderek ulaşabilirsiniz.

Efsanevi Sığın (Legendary Moose)

Bir sığının her zaman küçük olacağını düşünüyorsanız yanılıyorsanız. RDR 2 efsanevi hayvanlar listemizde olduğuna göre bahsettiğimiz sığının oldukça devasa olduğunu tahmin ediyorsunuzdur. Kendisine Rio Del Lobo Rock çevresinde rastlayabilirsiniz.

Efsanevi Bizon (Legendary Tatanka Bison)

RDR 2 Efsanevi hayvanlar listesindeki en zor bulunacak hayvanlardan bi tanesi de Tatanka Bizonudur. Beyaz bizonda olduğu gibi Lake Isabella yakılarında bulunmaktadır. Ona rastlarsanız kesinlikle anlayacaksınız.

Efsanevi Beyaz Bizon (Legendary White Bison)

Lake Isabella yani Isabella gölünde birçok efsanevi hayvan barınmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Efsanevi Beyaz Bizondur. Mount Hagen’in kuzeyine çıkacak olursanız gölü göreceksiniz, şansınız varsa beyaz bizonu da görebilirsiniz. Şansınız yoksa mı deseydik?

Efsanevi Kurt (Legendary Wolf)

RDR 2’nin en zorlu canavarlarından bir tanesi olan Efsanevi Kurt, Cotorro Springs’te avcıları bekliyor olacak. Eğer kendinize yeteri kadar güveniyorsanız karşınıza çıkabilirsiniz. Oyunda yeniyseniz çıkmasanız daha iyi olur.

RDR 2 Efsanevi Hayvan Kürkleri Nereye Satılır?

RDR 2 Efsanevi Ayı Postu Nereye Satılır adlı içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi oyunda her türlü nesneyi her NPC’ye satamazsınız. Eğer para kazanmak, eşyalarınızı değerlendirmek istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olmanız gerekmektedir.

RDR 2 efsanev hayvanların tamamının olmasa da birçoğunun postu, tırnağı, dişi Trapper adındaki satıya satılmakta, takas işlemleri için kullanılmaktadır. Eğer kazançlarınızı paraya dönüştürmek istiyorsanız Trapper’ı bulmalısınız. İçeriğimizin linkini paylaştık, tek tıkla öğrenebilirsiniz.

RDR 2 Efsanevi Hayvanlar Ne İşe Yarar?

Artık bunca efsanevi hayvanın adını ve yerini biliyorsunuz. Peki, tüm bu öğrendiklerinizle yani RDR 2 efsanevi hayvanlarla ne yapacaksınız, hepsi ne işe yarıyor? RDR2 efsane hayvanlardan düşen eşyalar, parçalarla materyaller yapabilir, av görevinizi tamamladığınızda kalıcı özellikler, pasif güçler kazanabilirsiniz. Tüm bu avları yapmak ana karakterinizi güçlendirecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir