Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Ruby Etkinlik Takvimi

Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi

Metin2 oyuncuları sunucularında olacak etkinliklere hazır olmak istiyorlar. Metin2 Ruby etkinlik takvimini sizlerle paylaşarak tüm etkinlikleri öğrenmenizi ve gerekli hazırlıkları yapabilmenizi sağlamak istiyoruz. Bu sayede etkinliklerden maksimum verimi alabilir ve çarınızı geliştirmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Metin2 Marmara sunucusu etkinlik takvimini de daha önce sizler için paylaşmıştık.

Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi

Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi

Tüm sunuculardan farklı bir etkinlik takvimini takip eden, aslında Metin2 camiasının en farklı sunucusu olan Ruby sunucusunda oynuyorsanız sizin için etkinliklerin takibi çok daha önemli demektir. Bir etkinlik sunucusu olan Ruby: Charon da etkinlikleri kaçırmamak, düzenli katılım sağlamak oldukça önemli bir faktördür. Öyleyse takvimi sizlerle paylaşalım, Metin2 Ruby etkinlik takvimi;

Gün02:00 – 14:0014:00 – 18:0018:00 – 22:0022:00 – 02:00
PazartesiMünzevi TavsiyesiYeşil Ejderha FasulyesiKutsama KağıdıNugget
SalıGüneş ÖzütüCor DraconisKüçük KutsamaNesneyi Efsunla
ÇarşambaBalıkçılıkKutsama KüresiMünzevi TavsiyesiSüper Taş
PerşembeAy ÖzütüKüçük KutsamaCor DraconisArttırma Kağıdı
CumaYeşil Ejderha FasulyesiNesneyi EfsunlaSüper TaşCor Draconis
CumartesiKutsama KağıdıBalıkçılıkRobinAy Işığı
PazarKötü Ruh Kovma KağıdıArttırma KağıdıKötü Ruh Kovma KağıtıLiderin Kitabı
Metin2 Charon Etkinlik Takvimi (Ruby)

Ruby eventleri hakkında ne kadar bilgi edinmeye çalışırsanız çalışın harcadığınız her saniyeye değeceğinden emin olabilirsiniz. Düzenli bir takvimden bahsettiğimiz için sürekli yeni şeyleri araştırmak zorunda kalmayacak, belirli bir düzen içerisinde gelişmeye odaklanabileceksiniz. Ruby etkinliklerini beğendiyseniz Ruby sunucusuna giriş yapma adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Metin2 Ruby etkinlik takvimini takip ederek Metin2 karakterlerinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz. Metin2 bakım saatlerini öğrenmeniz de etkinliklere hazırlanmanızı kolaylaştıracaktır. Metin2 Ruby etkinliklerini örümcek zindanında yapacaksanız Metin2 Örümcek Zindanı efsunları adlı içeriğimizi okumalısınız. Metin2 yeni sunucu geldiğinde de etkinlik takvimine Yeni Güncelleme ile ulaşabilirsiniz.

Metin2 Charon Etkinlik Takvimi En Önemli Günü Hangisidir?

Metin2 Charon etkinlik takvimi hakkında araştırma yapan oyuncular doğal olarak her etkinliğe, her güne benzer önemi gösteremiyorlar. Eğer siz de en önemli gün hangisi, hangi güne daha fazla dikkat etmeliyim diye soruyorsanız size bu konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Metin2 Ruby etkinlik takvimin en önemli günleri balıkçılık etkinliklerinin olduğu günlerdir.

Metin2 Ruby event takvimine bakacak olursanız bahsettiğimiz balıkçılık etkinliklerinin Çarşamba ve Cumartesi günleri olduğunu fark edeceksiniz. Bize soracak olursanız Cumartesi günü oyunda yaşanacak yoğunluğu pas geçerek özellikle Çarşamba gününe önem vermelisiniz. Balıkçılık ve Münzevi tavsiyesi etkinlikleri gücünüze güç katacaktır.

Metin2 Ruby Kalıcı Etkinlikler Nelerdir?

Özellikle yeni Metin2 sunucularında ve Metin 2 etkinlik sunucularında kalıcı olarak aktif olan bazı etkinlikler olduğunun farkındasınızdır. Böyle bir etkinlik sürecinin Ruby sunucusu etkinlik takviminde de geçerli olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz diye düşündük. Ne yazık ki Ruby etkinlikleri arasında kalıcı bir etkinlik bulunmamaktadır.

Metin2 Charon etkinlik takvimine, Metin2 Ruby event takvimine ek olarak, kalıcı olmasalar da belirli zamanlarda karşınıza çıkacak, Ruby sunucularında da faydalanabileceğiniz bazı etkinlikler vardır. Bu etkinlik türlerini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Metin2 Ruby etkinlik takvimine dahil olmayan, mevsimsel, dönemsel etkinlikler;

 • Altın Top Etkinliği
 • Ramazan Etkinliği
 • Kış Etkinlikleri

Metin2 Ruby Okey Etkinliği Var Mı?

Kalıcı etkinlikler hakkında konuşurken her Metin2 severin aklına gelecek ilk eventin Okey Etkinliği olacağını tahmin ediyoruz. Ruby sunucusunda oynarken okey setleriyle karşılaşıp karşılaşmayacağınızı soruyorsanız bu soruya da yanıtımız hayır olacaktır. Metin2 Charon etkinlik takviminde de görebileceğiniz gibi okey etkinliği Charon sunucusunda bulunmamaktadır.

Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi Neden Diğer Sunuculardan Farklı?

Hilelerden arınmak, kaliteli oyuncuları bir arada tutmak, düzenli bir oyuncu kitlesine sahip olmak için Metin2 yetkilileri yeni sunucuları açarken bazı yenilikler deniyorlar. Bu süreçte karşımıza çıkan Ruby sunucuları diğer Metin2 sunucuları gibi ücretsiz olarak kayıt olunabilen bir sunucu olarak açılmadı. Sadece giriş bileti satın alarak dahil olabildiğiniz Ruby sunucusunda etkinlik takvimi de farklı işliyor.

Sunucunun giriş şartlarının farkı olması, oyunculara hileden ve gereksiz oto av kamplarından fazlasını vadeden Ruby sunucuları aktif bir oyunu hayal ettirdiği için mümkün olduğu kadar aktif etkinlikler sunmaktadır. Oyuncular için etkinlik sunucularında bolca etkinlik görmek, diğer sunuculardan fazla etkinliğe sahip olmak da farklı bir deneyim oluyor. Sunucuya katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Metin2 Ruby Hangi Etkinliklere Katılmalısınız?

Metin2 oyuncuları böylesine kalabalık bir liste görmeye alışkın değiller. Eğer Ruby etkinlikleri arasından hangisine dahil olmanız gerektiği konusunda ciddi soru işaretleri taşıyorsanız Metin2 Ruby hangi etkinliklere katılmalıyım diye merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda da size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

 • Balıkçılık
 • Ay Işığı
 • Münzevi Tavsiyesi
 • Cor Draconis

Yukarıdaki listeyi sizler için Metin2 Ruby etkinlik takviminde düzenli olan etkinlikler arasından, en önemliden en az önemli olana göre hazırladık. Oyun içerisinde bolca yang kazanmanızı sağlayacak etkinlikler olan Balıkçılık ve Ay Işığı etkinliğinin yanında Münzevi ve Cor etkinlikleri ile de karakterinizi güçlendirebilirsiniz. Metin2 Ruby event takviminde en sevilen event balıkçılıktır.

Metin2 Ruby Meydan Okuma Ödülleri

Metin2 Ruby etkinlik takviminde kendisine yer bulamayan ama Ruby sunucusunun yeni oyuncuları için Ruby event takvimine dahil olmasa da oyunda karşınıza çıkacak olan bir diğer başlığımız da meydan okuma ödülleridir. Metin2 Ruby sunucusunda oynarken yapacağınız görevler sayesinde aşağıdaki ödüllerin tamamını kazanabilirsiniz.

 • 65 Meydan Okuma: Mücevher Kutusu, Astrabell (7 Gün), Ellie(7 Gün), Kaplan Parası (150)
 • 55 Meydan Okuma: Büyülü Metal, Ejderha Alevi, Kaplan Parası (100)
 • 45 Meydan Okuma: Kişisel Premium Dükkan(7 Gün), Pet Sandığı, Kaplan Parası (80)
 • 35 Meydan Okuma: Münzevi Tavsiyesi(3), Beceri Kitabı(10), Kaplan Parası (60)
 • 20 Meydan Okuma: Yavrucuk Kutusu, Münzevi Tavsiyesi(2), Kaplan Parası (40)
 • 15 Meydan Okuma: Cor Draconis (5), Yavrucuk Kutusu, Kaplan Parası (40),
 • 10 Meydan Okuma: Kötü Ruh Kovma Kağıdı (2), Yeşil Ejderha Fasulyesi(2),Kaplan Parası (40)

Bunca ödülün olduğu bir meydan okumayı da etkinlik olarak görmemiz gerektiğini düşünüyoruz. Metin2 Ruby sunucusu etkinlik takvimi gibi saatini, gününü beklemeniz de gerekmiyor. Şimdilik Metin2 Ruby event takviminin sonuna geldik. Metin2 Ruby etkinlik takvimi güncellendikçe içeriğimizi güncellemeye ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Metin2 Ruby Etkinlik Takvimi Güncelleniyor Mu?

Takvimin çoğu zaman aynı olmasından dolayı insanlar Ruby takviminin güncel olup olmadığını merak ediyorlar. Metin2 Ruby etkinlik takvimi diğer tüm takvimlerden farklı ve özel olduğu için çoğu zaman güncelleme gerekmemektedir. Ancak resmi güncellemeler değişiklikler ve aylık düzenlemeler geldiğinde sizler için takvimi güncelliyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir