Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunPalworld En Güçlü Pal Hangisidir?

Palworld En Güçlü Pal Hangisidir?

Palworld en güçlü pal hangisidir diye soruyorsanız siz de oyunda bulunan pallar arasında bir tercih, sıralama yapmak istiyorsunuz demektir. Palworld en güçlü pallar arasından hangisini ne amaçla kullanacağınız tamamen size ve yaratıcılığına kalmıştır.

Palworld En Güçlü Pallar

Palworld En Güçlü Pallar

Bir Pal için Palworld en güçlü pal hangisidir sorusuna yanıt vermeden önce toplu bir sıralama, geniş bir bakışa geçmek istiyoruz. Öncelikle Palworld en güçlü pallar arasında zaman geçirerek oyundaki en güçlü palları yakından tanıyalım. Daha sonra sizler için bir tanesini özellikle seçeceğiz.

Gördüğünüz gibi çok güçlü olarak nitelendirilebilecek onlarca pal Palworld oyununda sizleri beklemektedir. Çoğu aşırı hasarı veya tanklığı ile fark yaratıyor olsa da bazılarının sadece binek veya çiftlik yardımcısı olarak da kullanılabilir olduğunu unutmamalısınız.

Frostalion

Frostalion

Frostalion’un Palworld en güçlü pallar arasında olmasına şaşırmamak gerekir. Hem uçuyor olması, hem binek olarak kullanılması hem binerken yetenek atacağınız bir Pal olmasıyla oyundaki en güçlü pallardan bir tanesidir.

Jormuntide

Jormuntide

Su içerisinde sınırsız olarak dolaşmanızı sağlayacak ender Pallardan bir tanesi de Jormuntide’dır. Bu Pal hem su özelliği hem ateş özelliği ile Palworld en güçlü Pallar arasında kendisine yer bulmaktadır. Jormuntide’i yakalamak yerine Palworld Çiftleşme Kombinasyonları adlı içeriğimizi inceleyip, üretmeyi deneyebilirsiniz.

Kitsun

Kitsun

Kitsun ateş ve suyun bir araya geldiği eşsiz bir Paldır. Kitsun’u bıraktığınızda ne sıcaktan ne soğuktan etkilenmez. Onunla birlikte maceralara atılırken aşırı zevk alacağınızdan eminiz.

Shadowbeak

Shadowbeak

Palworld en hızlı binekler arasında da kendisine yer bulan Shadowbeak, oyunun en güçlü ortak yeteneğine sahiptir. Shadowbeak’e binerken Pal’ın hasarının çok daha fazla artacağına emin olabilirsiniz.

Paladius

Paladius

Savunması güçlü bir Pal ile birlikte maceralara atılmak istiyorsanız Paladius en öncelikle Pallar arasında kendisine yer bulacaktır. Tank lazımsa Paladius’u aramaya başlamalısınız.

Blazamut

Blazamut

Blazamut hem bir binek olarak kullanılmaktadır hem de harika yetenekleri ile uzak dövüşte fark yaratmaktadır. Normalde yakın dövüşçü olan Blazamut ile birlikte harika işler yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Digtoise

Digtoise

Palworld oyunundaki en yüksek ani hasara sahip olan Digtoise, bulunması ve yakalanması zorlu bir paldır. Eğer en güçlü Pal’ı arıyorsanız Digtoise kesinlikle listede olacaktır. Ona yaklaşırken dikkatli olmalısınız.

Grizzbolt

Grizzbolt

Yıldırım özellikleriyle fark yaratan Grizzbolt, Palworld en güçlü palları arasında olan bir paldır. Bildiğimiz Pikaçu’ya benzeyen Grizzbolt çok daha kötü ve sert görülse de oldukça güçlü, tank olarak kullanılabilecek bir yaratıktır.

Palworld En Güçlü Pal Hangisidir?

Palworld En Güçlü Pal Hangisidir?

Tüm bu pallar arasından veya Palworld oyununda olan tüm Pallar arasından bir tanesini seçmemiz gerekiyorsa en güçlü Pal olarak, Anubis’i tercih ediyoruz. Anubis hem aşırı yüksek bir hasara sahiptir hem de çiftlik anlamında sizin en değerli palınız olacaktır.

Daha önce sizler için Palworld Anubis nerede bulunur adlı bir içerik yayınlamış ve böylesine güçlü bir palın nasıl yakalanacağı, haritadaki konumu hakkında sizlere bilgi vermeye çalışmıştık. Eğer en güçlü Palworld palına ulaşmak istiyorsanız ilgili içeriğimizi okumalı ve Anubis ile daha fazla geç olmadan tanışmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir