Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile hayranları için en önemli tarihlerin başında Premium Sandık geliş tarihleri gelmektedir. PUBG Premium Sandık ne zaman gelecek diye soruyorsanız siz de çoktan bazı hazırlıkları yapmaya başlamışsınız demektir. Yeterli UC’niz yoksa biriktirmeye başlasanız iyi edersiniz. PUBG Mobile Premium Sandık geliyor!

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek?

PUBG Premium Sandık Ne Zaman Gelecek

Tencent Games tarafından yayınlandığı günden beri ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyunlardan bir tanesi olan PUBG Mobile, oyuna sık sık eklediği şaşırtıcı öğelerle oyuncularını tatmin etmeyi başarıyor. Bu nedenle olacak ki PUBG Mobile oyuncuları PUBG Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek diye soruyorlar. Siz de PUBG Premium Sandık sürecini merak ediyorsanız en doğru adrestesiniz.

2024 yılının yeni Premium Sandığı 17 Mart 2024 tarihinde oyuna dahil olacak. Yeni Güncelleme sayesinde öğrendiğiniz bu bilgi ışığında doğru hazırlıkları yaparak PUBG Mobile oyununun yeni Premium Sandığına ulaşabilirsiniz. Premium Sandık PUBG Mobile oyununda en çok sevilen ürünlerin başında gelmektedir. Aklınıza takılabilecek benzer sorulara da yanıt vermeye çalışacağız.

Daha önce sizler için PUBG Mobile Royale Pass ne zaman yenilecek sorusuna da yanıt vermiştik. Premium Sandığın yanında Royale Pass içeriğine de sahip olmak istiyorsanız içeriğimize dikkat verebilirsiniz. Artık PUBG Premium Sandık ne zaman gelecek biliyorsunuz, peki içeriği nasıl olacak?

PUBG Mobile Premium Sandık İçeriği Nasıl Olacak?

PUBG Mobile Premium Sandık İçeriği Nasıl Olacak

Son olarak aylar önce oyuna dahil olan PUBG Mobile Premium Sandık içeriği ile PUBG Mobile oyuncularını çok mutlu etmişti. PUBG Premium Sandık ne zaman gelecek adlı içeriğimizde sizlerle paylaşacağımız yeni Premium Sandık da içeriği ile sizleri şok edecek diyebiliriz. PUBG Mobile Premium Sandık içeriği nasıl olacak;

  • Kar98
  • Destansı Başlık
  • Destansı Kask
  • Destansı Kostüm Seti

PUBG Mobile Premium Sandık ne zaman gelecek ve PUBG Premium Sandık içeriği hakkında birçok bilgiye artık sahipsiniz. Oyuna çok eskiden gelen ve oldukça sevilen Roket Kar98 silahının da sandıkta olduğunu öğrendiğinize göre artık içeriğimize son verebiliriz. Benzer içerikleri okumak için Yeni Güncellemeyi takip edebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir