Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPalworldPalworld Kaç TL?

Palworld Kaç TL?

Palworld yayınlandığından beri özellikle Türk oyun severler ilk olarak fiyatını merak ediyorlar. Bu içeriğimizde Palworld kaç TL, Palworld kaç Dolar yani kısada Palworld ne kadar sorusuna yanıt vereceğiz. İçeriğimizi okuduktan sonra fiyat konusunda sorun yaşamayacaksınız.

Palworld Kaç TL?

Palworld Kaç TL

En basit tanımıyla Pal isimli yaratıkların hayatını kurtaracağımız, onları eğiteceğimiz ve çoğaltacağımız bir oyun olan Palworld, yakın zamanda erken erişime çıktığını duyurdu. Erkenden oyunları satın almak Türk oyuncular için zorlu olsa da sonrası daha da pahalı olacak diyebiliriz. Palworld kaç TL?

Palworld ne kadar diye merak ediyorsanız doğrudan yanıtlayalım, Palworld 453 TL karşılığında Steam üzerinden satılmaktadır. Henüz Palworld Epic Games gibi diğer oyun sunucularına dahil olmadığı için sadece Steam fiyatını sizlerle paylaşabiliyoruz. Palworld ne kadar biliyorsunuz, sizce uygun mu? Palworld sistem gereksinimlerini de sizlerle paylaşmıştık.

Palworld Kaç Dolar?

Steam’in dolar kuruna geçmesiyle beraber artık oyuncular Palworld kaç TL diye sormak yerine fiyat öğrenmek için Palworld kaç Dolar diye sormak zorunda kalıyorlar. Bu konuda sizleri yine Yeni Güncelleme içerik üreticileri olarak bilgilendirmek istiyoruz.

Palworld 14.99 Dolar karşılığında Steam üzerinden satılmaktadır. Fiyat A+ oyunlar için oldukça uygun olsa da TL karşılığına baktığımızda biraz can sıkıcı olmaktadır. Sizin için Palworld ne kadar eder bilemiyoruz ancak bu tarz oyunları seviyorsanız bizde Palworld fiyatını kesinlikle hak ediyor.

15 Dolar Kaç TL?

Palworld kaç TL sorusuna yanıt arayan oyuncuların büyük bir bölümü aynı zamanda 15 Dolar kaç TL diye de ekliyorlar. Bu sorunun da Palworld fiyatını öğrenmek için sorulduğunun farkındayız. 15 Dolar kaç TL diyorsanız doğru yanıt, 450 TL olacaktır. 15 ile güncel kur olan 30’u çarparak bulabilirsiniz.

Palworld Ne Zaman İndirime Girer?

Palworld kaç TL sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra bütçesi zorlanan oyuncular Palworld ne zaman indirime girer diye düşünmeye başlıyorlar. Aslına bakacak olursanız 19 Ocak 2024 tarihinden itibaren erken erişim bitene kadar Palworld %10 indirimli yani 400 TL civarında olacak.

Sonraki büyük indirimlerden bahsediyorsanız uzunca bir süre Palworld’ün indirime gireceğini düşünmüyoruz. Türk oyuncular için en iyi haber Palworld Epic Games’e gelmesi veya Game Pass gibi aboneliklerle oyuncularla buluşması olacaktır. Game Pass haberlerini sizlerle paylaşmıştık. Palworld ne kadar hak ediyor siz karar vermelisiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir