Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunPalworld Geforce Nowa Gelecek Mi?

Palworld Geforce Nowa Gelecek Mi?

Palworld’ün oyun dünyasına sert bir giriş yapmasıyla beraber oyuncular Palworld oynamak için sabırsızlanıyorlar. Bu içeriğimizde Palworld Geforce Nowa gelecek mi sorusuna yanıt verecek, sizlerin bu talebi nasıl yapabileceğinizi aktarmaya çalışacağız.

Palworld Geforce Nowa Gelecek Mi?

Palworld Geforce Nowa Gelecek Mi?

Palworld gibi anlık çıkış yapan ve her oyun sever tarafından çok sevilen bir oyun için Geforce Now sorularının gelmesine şaşırmıyoruz. Oyuna sahip olan insanlar doğal olarak indirme yapmaya gerek kalmadan, Palworld sistem gereksinimlerini takmadan Palworld oynamak istiyorlar. Öyleyse yanıtlayalım, Palworld Geforce Nowa gelecek mi?

Ne yazık ki Geforce Now henüz resmi olarak bir açıklama yapmadı. Ancak oyuncuların fikrinin alındığı bir proje olan Geforce Now, abonelerinin sürekli Palworld’ü görmek istemesine kayıtsız kalmayacaktır diye düşünüyoruz. Yani ileri zamanlarda Palworld Geforce Nowa gelecek mi sorusunun yanıtı evet olabilir. Tabi yeteri kadar istek gelirse.

Daha önce sizler için Palworld Game Pass gelecek mi sorusuna da yanıt vermiştik. xBox Game Pass, Geforce Now kadar etkili olmasa da benzer amaçlar için kullanılabilecek harika bir hizmet programıdır.

Geforce Now Palworld İsteği Nasıl Yapılır?

Palworld Geforce Nowa gelecek demek için oyunculardan gelen istek sayısının ciddi anlamda artması gerektiğini söylemiştik. Peki, istek dediğimiz oyun talebini tam olarak nasıl yapacaksınız. Geforge Now resmi olarak bir talep forumuna sahip, değerlendirmek lazım.

Buraya tıklayarak resmi Geforge Now oyun talebi forum sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyun taleplerine Palworld ekleyip sonrasında da sizin gibi Palworld isteyen kullanıcılara destek vermelisiniz. Böylece yetkililerin Palworld’ü görmesi ve değerlendirmesi neredeyse kesin olacaktır.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir