Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFAEA FC 24 Türkiye Milli Takımı Var Mı?

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı Var Mı?

Futbol tutkunlarının en büyük dayanaklarından bir tanesi de EA FC 24 oldu. Son yıllarda rekabetsiz bir ortamda olsa da kaliteli işler yapan oyun hakkında, EA FC 24 Türkiye milli takımı var mı diye sorulmasının nedeni Türk oyuncuların milli takımlar arasında Türkiye’yi bulamamasıydı.

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı Var Mı?

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı Var Mı

Siz de EA FC 24 Türkiye Milli Takımı var mı diye soruyorsanız yanıtlayalım. Hayır, EA FC 24 Türkiye Milli Takımını içermiyor. Milli takımlar arasından yapacağınız tercih arasında ne yazık ki millilerimizi bulamayacaksınız. Belirli nedenlerle oyunda bulunmayan milli takımımız, FIFA hayranı Türk oyuncuları çok kısıtlıyor.

PES Türkiye Milli Takımları ile anlaşma yapmış ve uzun yıllar PES oyununda Türkiye Milli Takımını görmüştük. Ancak aynı durum EA FC için geçerli olamadı ki insanlar FIFA 24 Türkiye milli takımı var mı diye sormadan edemiyorlar. EA FC 24 kariyer modu ve normal karşılaşmalarda Türkiye Milli Takımı ile oynayamazsınız.

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı Neden Yok?

EA FC 24 Türkiye milli takımı var mı sorusuna Türk oyuncuları üzecek bir yanıt vermiştik, hayır. Böyle bir yanıttan sonra futbol severlerin nedeni merak etmesi de çok normaldir. EA FC 24 Türkiye milli takımı neden yok biliyor musunuz, anlaşmazlık. Daha önce sizler için FIFA 23 Türkiye Milli Takımı neden yok sorusunu yanıtlamıştık.

Evet, EA yetkilileri ve TFF arasındaki anlaşmazlıklar ve telif haklarının paylaşılamaması sonucunda EA markası Türkiye Milli Takımının haklarını satın alamadı. Bu nedenle EA FC 24 Türkiye milli takımı yok. Oyuncuların bu duruma çözüm aramasını anlayabiliyoruz.

EA FC 24 Türkiye Milli Takımı Eklenecek Mi?

Bu içeriğimizde EA FC 24 Türkiye milli takımı var mı sorusuna yanıt vermeye çalıştık. İçeriğimizin sonunda gelirken ileriki zamanlarda ve güncellemelerde oyuna milli takımımızın eklenme ihtimali olup olmadığını da söylemek istiyoruz. Hayır, ne yazık ki resmi olarak bir çalışma yok. Dileriz EA FC 25 çıkarken veya FIFA 25 çıkarken imzalar atılır ve Türkiye Milli Takımı da seçilebilir olur.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir