Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFA 24 Kamera Ayarları

FIFA 24 Kamera Ayarları

Futbol izlerken bile açıların bizi nasıl etkilediğiniz görüyor, anlıyorsunuzdur. Bu içeriğimizde FIFA 24 kamera ayarlarını sizlerle paylaşırken en iyi EA FC 24 kamera ayarlarına kavuşmanızı ve oyununun olumlu yönde etkilenmesini amaçlıyoruz. Dilerseniz daha fazla uzatmadan içeriğimize geçelim.

FIFA 24 En İyi Kamera Ayarları

FIFA 24 En İyi Kamera Ayarları

Doğruyu söylemek gerekirse FIFA 24 en iyi kamera ayarları diye bir ayarlar birleşimi bulunmamaktadır. Kamera açısı ve diğer tüm FIFA ayarları oyuncudan oyuncuya göre değişmektedir. En iyi ve profesyonel oyuncular bile farklı kamera ayarları kullanmaktadır. Yine de sizler için genel geçer, ortalama bir FIFA 24 kamera ayarı yerine en çok kullanılan, en iyi kamera ayarını paylaşmak istiyoruz.

 • Yükseklik: 13
 • Kamera Yakınlaştırma: 0
 • Özelleştirme: Yok

Eğer Tele kamerada FIFA 24 oynuyorsanız yukarıdaki ayarları çekinmeden aktif hale getirebilir ve yeni oyun sisteminize, kamera açınıza alışmak için çalışmalar yapmaya başlayabilirsiniz. FIFA 24 kamera ayarları sandığınızdan çok daha önemli ve oyununuza etki edecek elementlerdir.

FIFA 24 Kamera Ayarları Nasıl Olmalı?

FIFA 24 Kamera Ayarları Nasıl Olmalı?

FIFA 24 en iyi kamera ayarları sizin için yeterli olmadıysa, kendi ayarlarınızı uygulamak ve gerçekten nasıl bir kamera tercih etmeniz gerektiği konusunda fikir almak istiyorsanız FIFA 24 kamera ayarları nasıl olmalı diye soruyor olabilirsiniz. Bu soruya da doğal olarak yine Yeni Güncelleme ekibi olarak yanıt vereceğiz.

 • Yükseklik
 • Kamera Yakınlaştırma
 • Özelleştirme

Sizler için FIFA 24 kamera ayarlarını üç farklı başlık altında incelemek istiyoruz. Eğer daha detaylı bir ayar tablosu görmek istiyorsanız yorumlar kısmından taleplerinizi içerik üreticilerimiz ile paylaşabilirsiniz. Profesyonel arenaya kadar işinize yaracak olan FIFA 24 kamera ayarlarını sizlerle paylaşalım. Daha önce FIFA 24 press yapma tuşunu da paylaşmıştık.

Yükseklik

Yükseklik 12 ile 17 arasında bir değer olmalı. Ne kadar yüksek bir kamera açısı tercih edersiniz o kadar geniş bir görüş açınız olacaktır. Yükseklik ayarlarını yaparken bir yandan karşılaşma oynayarak hangi yükseklikte durmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. FIFA 24 kamera ayarları arasındaki en önemli başlık yükseklik ayarı olacaktır.

Kamera Yakınlaştırma

Kamera yakınlaştırma adı üstünde kameranın sahaya yakınlaşması anlamına gelmektedir. Ancak yüksek ayarlarında da bahsettiğimiz gibi asıl amacımız görüş alanını arttırmak, sahada olanlara daha net hakim olmak olduğu için kamerayı yakınlaştırmak işimize yaramıyor. Kamera yakınlaştırma, eğer görme sorunlarınız yoksa, sıfır olarak kalmalı.

Özelleştirme

FIFA 24 kamera ayarları özelleştirmeleri sayesinde yükseklik ve kamera yakınlaştırma ayarlarının üzerine top takip hızı, hedef odağı ve ceza sahasındaki yakınlaştırmalar gibi farlı özelleştirmeler yapabilirsiniz. Bu özelleştirmeler tamamen kişisel zevk ve konfor alanı olduğu için öneri yapmamız mümkün değil. Bolca deneme yapıp en çok işinize yarayanı seçmelisiniz.

EA FC 24 Kamera Ayarları Nasıl Yapılır?

FIFA 24 kamera ayarlarını arıyor olmanız aslında kamera ayarlarının tam olarak nereden düzenlendiğini bilmiyor olmanızla da alakalı olabilir. İçeriğimizi sonlandırmadan hemen önce EA FC 24 kamera ayarlarını en iyi şekilde düzenleyebilmeniz adına EA FC 24 kamera ayarları nasıl yapılır sorusuna da yanıt vermek istiyoruz.

 • EA FC 24‘ü başlatın.
 • Sol üstte bulunan çark simgesine tıklayarak Özelleştir’i açın.
 • Ayarlar seçeneğine tıklayın.
 • Oyun Ayarları bölümüne geldikten sonra Kamera Ayarlarını açın.
 • Özel Kamera Ayarlarını seçtikten sonra Özel seçeneğine tıklayın.
 • Sizlerle paylaştığımız EA FC en iyi kamera ayarlarını düzenleyin.

Gördüğünüz gibi EA FC 24 kamera ayarları oldukça basit şekilde kendinize göre ayarlanmaktadır. Oyuncuları bu süreçte en çok kafasını karıştıran konu hangi ayarları seçmeleri gerektiği ve nasıl özelleştirmeler yapacakları oluyor. Bu konuda da size FIFA 24 kamera ayarları adlı içeriğimizle yardımcı olduğumuzu düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir