Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFA 23 Türkiye Milli Takımı Neden Yok?

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı Neden Yok?

Futbol hayranları için milli takımlar ve Dünya Kupası her şeyden daha önemlidir. Bu içeriğimizde FIFA 23 Türkiye Milli Takımı neden yok sorusuna yanıt verecek ve merak edenlerin aklına takılması muhtemel diğer konulara da değinmeye çalışacağız.

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı Neden Yok?

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı Neden Yok

Öncelikle net bir şekilde belirtmemiz gerekiyor, ne yazık ki FIFA 23’te Türkiye Milli Takımı bulunmuyor. Ne kariyer modunda ne de diğer modlarda milli takımımızı seçme şansınız yoktur. Türk oyuncular da doğal olarak FIFA 23 Türkiye Milli Takımı neden yok diye soruyorlar.

Türkiye Milli Takımı FIFA 23 oyununda bulunmuyor çünkü FIFA ile TFF anlaşamadılar. Hakların satışı ve onaylanması sırasında yaşanan sorunlar nedeniyle FIFA 23 oyununda Türkiye Milli Takımı bulunmamaktadır. Yerli oyuncularımız FIFA Genç Yetenekler havuzunda olsa da milli takımımız ne yazık ki yok.

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı Gelecek Mi?

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı neden yok adlı içeriğimizi okuyan ve aslında ortada çok büyük bir sorun olmadığını fark eden futbol hayranları doğal olarak soruyorlar, sonraki zamanlarda FIFA 23 Türkiye Milli Takımı gelecek mi, milli takımımızı seçebilecek miyiz?

Ne yazık ki hayır. Çok uzun zaman önce FIFA 23 yeni hak satın alma işlemini durdurdu. Eğer tuttuğunuz takımın veya bir milli takımın EA Games oyunlarında olmasını istiyorsanız bu süreç oyun yayınlanmadan önce başarıyla tamamlanmış olmalıdır. Aksi durumda geri dönüş yoktur.

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı Yaması

Türk oyuncular bu duruma sessiz kalmak zorunda kalsalar da müdahale etmeden de duramıyorlar. Oyuncular kendi aralarında yaptıkları bir FIFA 23 Türkiye Milli Takım yaması ile takımı seçilebilir hale getirmişler. Güvenmediğiniz sitelerden dosya indirmenizi önermiyoruz ama çok istekliyseniz deneyebilirsiniz.

FIFA 24 Türkiye Milli Takımı Var Mı?

FIFA 23 Türkiye Milli Takımı neden yok konusunda birçok olumsuz habere, sonuca değindik. Doğal olarak oyuncular peki ileride ne olacak diye merak ediyorlar. FIFA 24 Türkiye Milli Takımı var mı, artık anlaşmalar yapıldı mı diye düşünüyor olabilirsiniz.

Bu soruya EA FC 24 Türkiye Milli Takımı var mı adlı içeriğimizde değinmiştik. İlgili içeriğimizi okuyarak sorunuza yanıt bulabilir, bir olumsuz habere daha dahil olabilirsiniz. Dileriz 2025 yılında çıkacak EA FC 25 ve FIFA 25 oyunlarında hep olumlu haberler veririz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir