Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEA FC 24 Bellingham Sevinci Nasıl Yapılır?

EA FC 24 Bellingham Sevinci Nasıl Yapılır?

Futbol tutkunları için son zamanların en büyük yıldızı tartışmasız Jude Bellingham oldu. Futbol oyunlarında da akım benzer şekilde devam ediyor ve oyuncular EA FC 24 Bellingham sevinci nasıl yapılır diye soruyorlar. Bu konuda size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

EA FC 24 Bellingham Sevinci Nasıl Yapılır?

EA FC 24 Bellingham Sevinci Nasıl Yapılır?

Jude Bellingham, Real Madrid formasıyla henüz ilk sezonunda gösterdiği eşsiz performans sonrası dünyadaki her futbol severi kendisine hayran bıraktı. İşler gerçekten bu kadar iyi gittiğinde EA FC gibi futbol oyunlarında da en popüler kartlardan, oyunculardan bir tanesi Jude oldu. Bu içeriğimizde EA FC 24 Bellingham sevinci nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğiz.

  • PS: X
  • xBox: A
  • PC: Yerden Pas

Gördüğünüz gibi Jude Bellingham gol sevinci yapmak aslında o kadar da zor, komplike değil. Sadece bir tuşa basarak, basılı tutarak en sevdiğiniz oyuncunun gol sevincini, en sevdiğiniz gol sevincini yapabilirsiniz. Jude Bellingham gol sevinci kariyer modunda, clubs modunda ve Ultimate Team modunda sorunsuz şekilde kullanılmaktadır. Daha önce sizler için EA FC 24 Icardi sevincini de paylaşmıştık.

EA FC 24 Bellingham Sevinci Griddy Mi?

Oyuncular arasındaki EA FC 24 Griddy nasıl yapılır, neden yapılır konuları ciddi anlamda baskılı olmaya başladı. Çoğu oyuncu rakibine saygısızlık yapmamak adına Griddy gol sevinci yapmak istemiyor ve yapacakları gol sevinçlerinin Griddy olup olmadığını soruyorlar.

EA FC 24 Bellingham sevinci Griddy mi diye soruyorsanız yanıtımız hayır olacaktır. Artık EA FC 24 Bellingham sevinci nasıl yapılır biliyorsunuz. Griddy olmadığını da öğrendiğinize göre hiçbir şüphe barındırmadan Jude sevincini yapmaya başlayabilirsiniz. EA FC 24 Jude gol sevinci nasıl yapılır sizler için inceledik.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir