Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEuro Truck SimulatorETS 2 Far Açma Tuşu Hangisidir?

ETS 2 Far Açma Tuşu Hangisidir?

ETS 2 oynarken tüm kurallara uymak, aracımızdaki her özellikten faydalanmak istiyoruz. Bu içeriğimizi okuduktan sonra ETS 2 far açma tuşu hangisidir öğreneceksiniz. Artık karanlık sokaklarda tırınızı sürerken far sayesinde aydınlığa kavuşabileceksiniz.

ETS 2 Far Açma Tuşu Hangisidir?

ETS 2 Far Açma Tuşu Hangisidir

Simülasyon oyunları arasında en uzun soluklusu ve en eğlencelisi olarak sayılabilen ETS, gerçekçi yapısıyla fark yaratıyor. Tır sürerken gerçekçilikten bahsettiğimizde gece yolculuklarında açılacak farlar da göze batacaktır. ETS 2 far açma tuşu hangisidir bilmiyorsanız karanlıkta işiniz zor demektir.

  • Uzunlar: K
  • Kısalar: L
  • Selektör: J

Özellikle ETS 2 trafik arttırma özelliğini kullanarak trafiği yoğun kullanan oyuncular ETS 2 far nasıl açılır sorusunu soruyorlar. Kalabalık trafikte karanlıkta kalmayı kimse istemez diye düşünüyoruz. Tüm far türlerinin hangi tuşla açıldığını sizlerle paylaşacağız. ETS 2 far açma tuşu hangisidir?

Uzunlar

Eğer ETS 2 far açma tuşu hangisidir diye sormanıza neden olan farlar uzunlarsa kafanızın karışık olması normaldir. Oyuncular genelde kısa farları kolayca açabilirken uzunları açamıyorlar. ETS 2 uzun farlar K tuşu ile açılmaktadır.

Kısa Farlar

Uzunların yanında kısa farlar için de doğru tuşu öğrenmek istiyorsanız L tuşu yeterli olacaktır. ETS 2 oynarken L tuşuna bastığınızda kısa farlarınız yanacaktır. İki kere basmanız gereken durumlar olabileceğini unutmamalısınız.

ETS 2 Far Nasıl Açılır?

ETS2 far açma tuşu konusunda edindiğiniz bilgilerden sonra hala farları nasıl açacağınızı tam olarak bilmiyor olabilirsiniz. ETS 2 far nasıl açılır diye düşünen kullanıcıların tek yapması gereken tır sürerken doğru tuşlara basmaktır. Yani K tuşuna basarak ETS 2 far açabilirsiniz.

Farlar açık olduğunda yolunuzu daha aydınlık görecek, tırınızla kaza yapma şansınızı büyük oranda düşüreceksiniz. Farları gündüz kapatmayı unutmamalısınız. Karşınızdan gelecek sürücülerin gözünü almak istemezsiniz, değil mi? Farlar yanıyor artık tırınızda…

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir