Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFAEA FC 25 Ne Zaman Çıkacak?

EA FC 25 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol dünyasını evimize, bilgisayar ve konsollarımıza taşıyan EA Games’in en sevilen oyunu EA FC serisinin devamını merakla bekliyoruz. Siz de EA FC 25 ne zaman çıkacak diye araştırmaya koyulduğunuza göre az bir süre sonra serinin yeni oyununa kavuşacağız. Peki, ne zaman?

EA FC 25 Ne Zaman Çıkacak?

EA FC 25 Ne Zaman Çıkacak

Serinin en sevilen oyunlarından bir tanesi olan FIFA 23 sonrasında EA Games ile FIFA yollarını ayırmış ve EA Games‘in futbol oyununun adı EA FC olarak değişmişti. Oyuncular değişikliklere alışmakta hiç zorlanmadılar ve zaman kaybetmeden EA FC 24 oynamaya, futbolla yatıp kalkmaya başladılar. Aradan geçen zamanla artık EA FC 25 ne zaman çıkacak diye soruyorlar.

  • EA FC 24: 29 Eylül 2023

Henüz resmi bir açıklama gelmediği için net yanıt vermek mümkün olmasa da EA FC 25, 29 Eylül 2024 tarihinde bizlerle olacak gibi görünüyor. EA Games’in EA FC politikasını dikkatli inceleyecek olursak genelde Eylül ayının karşımıza çıktığını göreceksiniz. Geçmiş oyunun tarihine baktığımızda 20-30 Eylül arasında EA FC 25 ile buluşacağımızı düşünüyoruz.

FIFA 25 ne zaman çıkacak sorusuna ve 2025 yılı için FIFA’nın planlarını da başka bir içeriğimizde derinlemesine incelemiştik. Rekabetten fayda geleceğine inanıyorsanız ilgili içeriğimizi dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Artık hem FIFA 25 hem EA FC 25 ne zaman çıkacak biliyorsunuz.

EA FC 25 Yüzü Kim Olacak?

Messi, Ronaldo, Modrid, De Bruyne… EA FC oyuncularının ve tüm futbol tutkunlarının en çok merak ettiği konuların başında sezonun oyuncusu gelmektedir. EA FC her sene bir veya bir kaç oyuncuyu kapak yüzü olarak kullanıp potansiyellerini ve yeteneklerini ödüllendiriyor. 2024 yılında Haaland olan yüzün 2025’de kim olacağını herkes merak ediyor.

  • Jude Bellingham
  • Kylian Mbappé
  • Lionel Messi
  • Arda Güler

İçinde bulunduğumuz sezonda ve geçmiş dönemlerdeki performanslarına bakacak olursak yeni EA FC yüzünün kim olacağını tahmin etmek o kadar da zor olmuyor. Özellikle Jude Bellingham’ın EA FC 25 yüzü olarak seçilebileceğine kalpten inanıyor ve bu kararı da destekliyoruz.

EA FC 25 Oyun Motoru Değişiyor

Her sene aynı oyunun çıktığını iddia eden bazı oyun severler futbol oyunlarına ön yargılı davranıyor ve EA FC 25 ne zaman çıkacak diye meraklananların hevesini kırıyorlar. Ancak bu sene Konami’nin yani PES’in rekabetteki boşluğunu FIFA’nın dolduracağını sizlerle paylaşmıştık dolayısıyla EA FC 25’de birçok değişiklik olacak.

EA Games’in yaptığı resmi açıklamaya göre neredeyse FIFA 18’den beri kullanılan oyun motoru tamamen değişecek ve oyunun içerisindeki sistemler de bu süreçten ciddi anlamda etkilenecekler. Ne diyorsunuz, aldığınız haberler, Yeni Güncellemeler EA FC 25 hakkında sizleri daha fazla heyecanlandırdı mı?

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir