Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunFIFAFIFA 25 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 25 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol severlerin en çok merak ettiği oyun haberlerinin başında FIFA 25 ne zaman çıkacak gelmektedir. Eğer siz de FIFA oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayanlardansanız içeriğimiz tam size göre demektir. EA FC 24 ne zaman çıkacak, FIFA 25 haberleri gibi konulara içeriğimize yanıt bulacaksınız.

FIFA 25 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 25 Ne Zaman Çıkacak

Henüz EA tarafından resmi bir açıklama gelmediği için kesin konuşmanın çok mantıklı olduğunu düşünmüyoruz. Ancak FIFA hayranlarını mutlu edecek haberler vermek de sanıldığı kadar zor değil. Bildiğiniz gibi FIFA her sene neredeyse aynı tarihler arasında çıkış yapmaktadır. Bu nedenle geçmiş yıllara bakarak isabetli bir tahminde bulunabiliriz. FIFA 25 ne zaman çıkacak?

  • FIFA 23: 27 Eylül 2022
  • FIFA 22: 27 Eylül 2021

FIFA serüvenine dahil olan oyuncular için her yılın Eylül ayı en eğlenceli aylardan birisi oluyor. FIFA 25 için de benzer bir senaryo olacağından neredeyse eminiz. FIFA 25 27 Eylül – 29 Eylül 2024 tarihlerinde oyuncularla buluşacaktır diye düşünüyoruz. En kısa zamanda oyuna kavuşmak için sabırsızlanıyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek gibi görünüyor.

EA FC 25 Ne Zaman Çıkacak?

Futbol oyunu tutkunlarının kafasını karıştıran bir diğer konu da FIFA 25 ne zaman çıkacak sorusu ile EA FC 25 ne zaman çıkacak sorusunun benzerliğidir. Aslına bakarsanız iki oyun için de benzer süreçleri takip etmek en doğrusu olacaktır. Yani EA FC 25, Eylül 2024 tarihinde bizlerle olacak bir futbol oyunudur. Oynamaya hazır mısınız?

EA FC ile FIFA 25 Aynı Oyun Mu?

Oyuncuların kafasını karıştıran kritik sorulardan bir tanesini hızlıca yanıtlamak istiyoruz, EA FC ile FIFA 25 aynı oyun mu? Hayır, yıllar önce EA ile FIFA ortak bir futbol oyunu fikri ile birleşmiş ve FIFA olarak bildiğimiz oyun serisini yayınlamaya başlamıştır. Ancak geçtiğimiz senelerde yaşanan bir anlaşmazlık sonucu EA yoluna EA FC olarak devam etme kararı aldı.

Bu süreçte FIFA da kendi futbol oyununu yapacağını ve adının yine FIFA olacağını duyurdu. 2024 yılı için oyunculardan müsade isteyen FIFA bir seneyi oyunsuz geçerken 2025 yılında futbol severler için harika bir şölen yaşatacağının sözünü verdi. Bakalım FIFA ile EA FC arasında yaşanan rekabet iki oyunu da nereye taşıyacak.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir