Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 Hangi Yılda Geçiyor?

RDR 2 Hangi Yılda Geçiyor?

Yakın zamanın en çok ödül alan oyunu olan Red Dead Redemption 2 hakkında oyuncular hala sorular soruyor, merak etmeye devam ediyorlar. RDR 2 hangi yılda geçiyor diye düşünüyorsanız siz de RDR 2 hikayesinin geçtiği döneme hayranlık duyuyor veya sadece öğrenmek istiyorsunuz demektir.

RDR 2 Hangi Yılda Geçiyor?

RDR 2 Hangi Yılda Geçiyor

Rockstar Games tarafından 26 Ekim 2018’de yayınlanan Red Dead Redemption 2’nin en önemli özelliği hikayeyi oyuncuya benimsetmek, hikayenin geçtiği dönemi herkese yansıtmaktır. Kendimizi RDR 2 zamanlarında hissetmemize neden olan kalite sayesinde Red Dead Redemption 2 kaç ödül aldı tahmin edemezsiniz. Peki, RDR 2 hangi yılda geçiyor?

Red Dead Redemption 2 1899 yılında yani 19. yüzyılın sonlarında geçmektedir. RDR 2 at çağırmak zorunda kalacağınız, ayı postu satarak geçiminizi sağlayacağınız bir dönemde geçmektedir. Biraz üzerine düşündüğünüzde siz de doğru yıla ciddi anlamda yaklaşabilirsiniz diye düşünüyoruz. Sizce de RDR 2, 1899 yılını doğru yansıtabiliyor mu?

RDR 2 Hangi Dönemde Geçiyor?

Red Dead Redemption 2 hayranları sadece RDR 2 hangi yılda geçiyor diye değil aynı zamanda RDR 2 hangi dönemde geçiyor diye de soruyorlar. At kullanımı, kullanılan silahlar, giyim tarzı ve konuşma tarzlarına bakacak olursanız RDR 2 hangi dönemde geçiyor kolayca anlayabilirsiniz.

RDR 2 vahşi batıda geçen, 1900’lü yılların en başını anlatan harika ve uzun bir hikaye sunmaktadır, RDR 2 hikayesi kaç saat bahsetmiştik. Eğer benzer hikaye, film ve oyunlardan keyif alıyorsanız kesinlikle RDR 2’yi denemelisiniz. Red Kit izleyerek büyüyenler için ne büyük keyif.

RDR 3 Hangi Yılda Geçecek?

Red Dead Redemption 3’ün çıkış tarihini bekleyenler için en önemli konuların başında serinin yeni oyununun hangi yıllar arasında geçeceği gelmektedir. Serinin ilk oyunu olan RDR 1’in de 1911 yılında geçtiğini düşünecek olursak, olası devam oyunu olan RDR 3, ortalama 1850 ile 1920 yılları arasında geçecektir. Resmi bilgiler geldiğinde sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir