Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Hikaye Gizleme

Snapchat Hikaye Gizleme

Snapchat story yani hikayelerin ilk defa kullanıldığı sosyal medya olarak tarihe geçmiştir. Snapchat hikaye gizleme ise en son gelen güncellemelerle birlikte yeni düzene ayak uydurma çalışmalarındandır.

Snapchat Hikaye Gizleme Nasıl Yapılır?

Snapchat üzerinde hikaye gizlemenin iki temel yolu vardır. Birincisi ilk defa bunu yapacaksanız eğer direk olarak yeni gizli hikaye oluşturabilirsiniz. İkincisi ise eski hikayelerinizi attığınız hikayeyi gizliyebilirsiniz.

Snapchat Hikaye Gizleme

Tabi bu gizlilik durumunu yine siz seçiyorsunuz. Hikaye gizleme noktasında kimler tarafından görülebileceğinizi seçme şansınız bulunmaktadır. Şimdi gelelim nasıl yapıldıklarına, yeni gizli hikaye tıkladığınızda öncelikli olarak kimlerin görebileceğini seçiyorsunuz, ardından da bu hikayeye isim vermenizi istiyor. Bu işlemden sonra ise istediğiniz snapi içine ekleyebilirsiniz.

İkinci olarak ise olan hikayeyi gizleme işlemi ise ‘Hikayelerim’ altında listenen hikayenizin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayınız, ardından yine bu hikayeyi kimlerin görebileceğini seçiyoruz ve hikaye gizleme işi bitmiş oluyor. Snapchat gizli hikayeye daha detaylı bakmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir