Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 At Çağırma Tuşu Hangisidir?

RDR 2 At Çağırma Tuşu Hangisidir?

RDR 2 oynuyorsanız hem Arthur hem de sizin en yakın arkadaşınız atınız olacak demektir. Eğer RDR 2 at çağırma tuşu hangisidir biliyorsanız sizin için işler oldukça kolay gider ve atınıza kolayca erişebilirsiniz. RDR 2 at nasıl çağırılır bilmiyorsanız uzun süreler yürümek zorunda kalabilirsiniz.

RDR 2 At Çağırma Tuşu Hangisidir?

RDR 2 At Çağırma Tuşu Hangisidir

Red Dead Redemption 2 oynarken atınızdan daha çok zaman geçireceğiniz, daha fazla sevgi besleyeceğiniz pek arkadaşınız olmayacak. RDR Online oynarken bile en değerliniz atınız olacak. Red Dead Redemption 2 atları öylesine değerlidir ki oyuncular RDR 2 en iyi at hangisidir diye araştırmaktan kendilerini alamıyorlar. Peki, RDR 2 at çağırma tuşu hangisidir?

  • PC: “E”
  • Konsol: “Yukarı Yön Tuşu”

Red Dead Redemption 2 at çağırma öğrendikten sonra RDR 2 otomatik at sürme konusunda da bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Böylece uzun süreler atınızı kendinizin idare etmesine gerek kalmaz.

RDR 2 At Çağırma PC

RDR 2 oynarken atınıza birçok farklı amaçla ihtiyaç duyacağınızı söylemiştik. Tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz gidermek için RDR Online at çağırma tuşu hangisidir biliyor olmalısınız. Eğer bilgisayar üzerinden atınızı çağırmak istiyorsanız “E” tuşunu kullanmalısınız.

RDR 2 At Çağırma PS

Red Dead Redemption 2 sadece bilgisayar üzerinden oynanabilen bir oyun değildir. Eğer klavye kullanmak yerine controller kullanmayı tercih ediyorsanız konsollar için solda bulunan “Yukarı Yön Tuşu” ile RDR 2 atınızı çağırabilirsiniz. Artık RDR 2 atlarını çağırmayı biliyorsunuz.

RDR 2 At Nasıl Çağırılır?

Rockstar Games tarafından yayınlanan Red Dead Redemption 2, gerek hikayesi gerek gerçekçi tarzıyla her oyun sever için kaliteli bir oyun olarak adlandırılmaktadır. Oyuncuların açık dünya ve devasa haritada rahatça dolaşabilmesi dönemin en değerli hayvanlarından atla mümkün olmaktadır.

Bir vahşi batı uyarlamasında at olmaması da saçma olurdu zaten. Peki, RDR 2 at nasıl çağırılır? RDR 2 atları sadece ıslık çalınarak çağrılabilir. RDR 2’deki en yakın dostunuzu, ulaşım aracınızı yanınıza çağırmak istiyorsanız RDR 2 at çağırma tuşu hangisidir bilmelisiniz. RDR 2 oyuncularının atını çağırabilmesi için doğru kısa yol tuşuna sahip olması şarttır.

RDR 2 At Neden Gelmiyor?

Red Dead Redemption 2’nin ne kadar gerçekçi bir havası olduğundan bahsetmiştik. Böylesine gerçekçi bir hikaye içerisindeyken atınızın her çağırdığınızda gelmesi tüm havayı kırardı. Rockstar Games de benzer düşünüyor olacak ki her ıslığınızda atınız yanınıza gelmeyebilir. RDR 2 at gelmeme nedenleri;

  • Atınızın sağlığı çok düşük olabilir,
  • Atınız bir objeye takılmış olabilir,
  • Islığınızı duyamayacak kadar uzak olabilir,
  • Atınız ölü olabilir, umarız değildir.

RDR 2 At Çağırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Red Dead Redemption 2 oynama aşamasında karşılaşacağınız zorlukları ve atlarla olan bilgileri sizlerle paylaşmaya çalıştık. RDR 2 at çağırırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini de sizler için bir liste haline getirmeye çalışıyoruz. Atınızın sağlıklı bir şekilde yanınıza gelmesi için karşısında bir engel olmadığından, sağlıklı ve kullanıma hazır olduğundan emin olmalısınız.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir