Cuma, Haziran 7, 2024

RDR 2 Kaç Saat?

Oyun dünyasının en geniş açık dünyalarından bir tanesi ev sahipliği yapan RDR 2 kaç saat? Red Dead Redemption 2 kaç saat sürer adlı içeriğimizde oyunun sizi ne kadar içinde tutacağını ve hikaye içerisinde bulunacağız süreyi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

RDR 2 Kaç Saat?

RDR 2 Kaç Saat

Vahşi batıyı en gerçekçi yönleriyle, kaliteli bir hikaye ve içimize işleyen karakterlerle evimize kadar getiren RDR 2, oldukça uzun bir oyun süresine sahip. Oyunda geçireceğiniz zaman konusunda önceden bilgi sahibi olmak istiyorsanız RDR 2 kaç saat sürüyor diye sormanızdan daha doğal bir durum yoktur. Rockstar Games Red Dead Redemption 2 gibi triple A olan bir oyunu pek kısa bırakmadı.

Red Dead Redemption 2 kaç saat sorusunun yanıtı aslında oyunun nasıl oynandığı ile doğrudan alakalıdır. Ortalama bir oyuncu, yan görevlere de zaman ayıran çevresini keşfetmeyi seven bir oyuncu için Red Dead Redemption 2 ortalama 70-100 saat aralığında sürmektedir. Günde bir kaç saat oyun oynayan insanlar için RDR 2’nin 70-100 saat sürmesi ciddi uzun bir deneyim sunuyor diyebiliriz.

RDR 2 Ana Hikayesi Kaç Saat?

RDR 2 kaç saat sürer konusunda verdiğimiz sayıların oyuncudan oyuncuya değiştiğini söylemiştik. Ancak oyuncu faktörü olmadan da verilebilecek bir saat büyüklüğü var, ana hikaye. RDR 2 ana hikayesi kaç saat sorusunun yanıtı ilk yanıtımızdan farklı olarak 50 saat olacaktır.

50 saatlik bir ana hikaye günümüzdeki çoğu oyunun kat ve kat fazlasını temsil etmektedir. Böylesine uzun bir hikayede zamandan tasarruf etmek istiyorsanız RDR 2 otomatik at sürme adlı içeriğimizi kesinlikle incelemelisiniz. İçeriğimiz sayesinde saatlerinizden tasarruf edebilirsiniz.

RDR 2 Online Kaç Saat?

Red Dead Redemption 2’nin mevcut oyunlardan çok çok daha uzun bir ana hikayesi olduğunu ve ana hikayenin her anında etkileyici olduğunu söyledik. Fakat bahsettiğimiz oyunun ara görevleri, yan karakterleri, keşfedilecek alanları ve tekrar tekrar yapılacak görevleri de mevcuttur. Bir de online oyun modu olduğunu unutmayalım.

RDR 2 kaç saat biliyorsunuz ancak RDR 2 ve RDR Online da kaç saat harcayacağınız tamamen size kalmıştır. RDR 2 Online yüzlerce hatta binlerce saat oynanabilecek kalitede ve genişlikte bir dünyadır. Yaşayan bir dünyaya giriş yapmak istiyorsanız RDR 2 ana hikayesi sonrasında RDR 2 Online’a geçebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir