Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRDR 2 Beyaz Arap Atı Nerede?

RDR 2 Beyaz Arap Atı Nerede?

Red Dead Redemption 2 oynarken atların hikayede ne kadar önemli olduğunu yavaş yavaş fark edecek, RDR 2 beyaz Arap atı nerede diye soracaksınız. Sizler için bu içeriğimizde RDR 2 beyaz Arap atı nasıl bulunur anlatacak ve lokasyonunu paylaşacağız.

RDR 2 Beyaz Arap Atı Nerede Bulunur?

RDR 2 Beyaz Arap Atı Nerede Bulunur

RDR 2 beyaz Arap atı oyundaki en eşsiz atlar arasında kendisine yer bulmaktadır. Daha önce de RDR 2 en iyi at hangisidir sorusuna yanıt verirken beyaz Arap atından bahsetmiştik. Ne sebeple olursa olsun RDR 2 beyaz Arap atı nerede diye soruyorsanız yanıtlayalım, Lake Isabella çevresinde bulacaksınız.

Evet, eğer Red Dead Redemption 2 beyaz Arap atını arıyorsanız RDR 2 haritasının hemen sol üstünde bulunan Lake Isabbela yani Isabella gölüne gitmelisiniz. Yukarıda sizler için paylaştığımız haritada da kolaylıkla gölü ve beyaz Arap atının olabileceği alanları görebileceksiniz.

Lake Isabella oyundaki en yoğun karlı bölgeler arasındadır. Kar yani beyazlar içinde bir alanda bembeyaz bir atı aramak sandığınızdan çok daha zorlu olabilir. RDR 2 beyaz Arap atı nerede sorusuna en doğru yanıtı bulmuş olsanız da ona ulaşmak gerçekten hayal ettiğiniz kadar kolay olmayacak.

RDR 2 Beyaz Arap Atı Neden Önemli?

RDR 2 Beyaz Arap Atı Neden Önemli

Oyuncuların neden ısrarla RDR 2 beyaz Arap atı nereden bulunur diye sorduğunuz da merak ediyor olabilirsiniz. Aslına bakarsanız bunun tüm nedeni beyaz Arap atının kaliteli genleri, yani en güçlü atlardan bir tanesi olmasıdır. Böylesine güçlü bir ata sahip olmak hikayede ilerlemenizi kolaylaştıracaktır.

Daha önce sizler için RDR 2 oynarken at nasıl çağırılır ve otomatik at sürme nasıl yapılır gibi sorulara yanıt vermiştik. Tüm bunları öğrendikten sonra beyaz Arap atına sahip olmak size hem hız hem güç kazandıracaktır. RDR 2’nin geçtiği dönemdeki kaliteli atları günümüz spor arabalarıyla denk tutabilirsiniz.

RDR 2 Beyaz Arap Atı Nasıl Alınır?

Red Dead Redemption 2 atlarının neredeyse tamamı tüccarlar vasıtasıyla satın alınmaktadır. Ancak bazı atları kendi doğal yaşam alanlarında, vahşi halde bulmalı ve evcilleştirmelisiniz. RDR 2 beyaz Arap atı da tüccarlarda satılmayan atlar arasında kendisine yer bulmaktadır.

Eğer böyle güzel bir ata binmek istiyorsanız onu Lake Isabella bulmalı ve evcilleştirmelisiniz. İşte tam da bu nedenle RDR 2 beyaz Arap atı nerede bulunur sorusunun yanıtı çok büyük önem taşımaktadır. Neyse ki artık RDR 2 beyaz Arap atı nerede biliyorsunuz. Isabella Gölüne gidin ve onu bulun.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir