Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRed Dead RedemptionRDR 2 Ayı Postu Nereye Satılır? Efsanevi Ayı Postu

RDR 2 Ayı Postu Nereye Satılır? Efsanevi Ayı Postu

RDR 2 oynarken avcılık gelir elde etmeye çalışanlar, avlanma görevlerini bitirmeye çalışanlar RDR 2 ayı postu nereye satılır diye araştırıyorlar. Efsanevi ayıyı avladıktan sonra post kaybolmadan satış işlemlerini tamamlamak istiyorsanız içeriğimiz tam size göre demektir.

RDR 2 Ayı Postu Nereye Satılır?

RDR 2 Ayı Postu Nereye Satılır

Rockstar Games tarafından geliştirilen Red Dead Redemption 2, serinin yeni oyunu olarak çıkış yaptığı tarihten beri çok büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Oyundaki serbestlik ve kaliteli hikaye anlatımı oyuncuları derinden etkilerken gerçeklik de kitlenin büyümesini sağladı. Avlanma görevlerini yapan ve para kazanmak için avlanan oyuncular RDR 2 ayı postu nereye satılır diye soruyorlar?

Bildiğiniz gibi normal şartlar altında, neredeyse her satılabilir ürün kasabalardaki NPC’lere satılabilir. Ancak RDR 2 ayı postu normal NPClere satılmaya çalışıldığında veya elinizdeyken öldüğünüzde kaybolmaktadır. Bunun nedeni RDR 2 ayı postunun sadece Trapper adındaki avcıya satılmasıdır. Oyundaki en değerli derilerden olan RDR 2 ayı postunu yukarıdaki haritada gördüğünüz noktadaki avcıya satabilirsiniz.

Avlayacağınız diğer RDR 2 Efsanevi Hayvanlarını da benzer şekilde Trapper adındaki avcıya satabilir, düşürdüğünüz eşyaların karşılığını kazanabilirsiniz.

RDR 2 Efsanevi Ayı Postu Nereye Satılır?

Red Dead Redemption 2 oyuncularının büyük bir bölümü Ayı Postu ile Efsanevi Ayı Postu arasındaki farkı bilmemektedir. İki post tipi arasındaki fark nedeniyle normalde satış yaptığınız şekilde yani kasabalarda efsane ayı postunu satmanız mümkün değildir. Sizler için bir önceki başlıkta RDR 2 ayı postu nereye satılır anlatmıştık. RDR 2 efsanevi ayı postu nereye satılır?

  • Efsanevi ayı postunu düşürdükten sonra elinize alın ve başka ürünlerle etkileşime geçmeyin,
  • Haritayı açın, sizlerle paylaştığımız haritadaki işaretli alana gidin,
  • Trapper’ı yani Avcı’yı bulun,
  • Menüyü açıp, her zaman yaptığınız gibi eşya satışlarınızı gerçekleştirin,
  • RDR 2 ayı postu satmak işte bu kadar basit.

RDR 2 Trapper Nerede?

RDR 2 Trapper Nerede

RDR 2 hayranları için RDR 2 efsanevi ayı postu nereye satılır sorusuna yanıt bulmak yeterli olmayacaktır. Aynı zamanda yanıt olarak kullandığımız karakterin kim olduğunu, nerede olduğunu da öğrenmek isteyebilirsiniz.

Öyleyse tekrar yanıtlayalım, RDR 2 Trapper nerede? İlk haritamız sizin için yeterli olmadıysa Trapper için özel olarak paylaştığımız haritaya bakarak marketin yolunu kolayca bulabilirsiniz.

RDR 2 Ayı Postu Nedir?

Red Dead Redemption 2, hikaye ve oynanış olarak neredeyse her şeyle etkileşime girebileceğiniz bir oyundur. Böyle bir oyunda sahip olduğunuz her eşyanın ne olduğunu, ne işe yaradığını öğrenmelisiniz. RDR 2 ayı postu oyundaki en değerli derilerden bir tanesidir ve Trapper’a 60 Dolar karşılığında satılabilir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir