Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Royale Pass Ne Zaman Yenileniyor?

PUBG Royale Pass Ne Zaman Yenileniyor?

PUBG Mobile oyuncularının en çok dikkat ettiği konuların başında Royale Pass bileti gelmektedir. Düzenli olarak yenilenen bilet hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. PUBG Royale Pass ne zaman yenileniyor, PUBG Mobile yeni bilet ne zaman gelecek öğrenmek için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

PUBG Royale Pass Ne Zaman Yenileniyor?

PUBG Royale Pass Ne Zaman Yenileniyor

PUBG Mobile oyuncularını heyecanlandırmanın ne kadar zor olduğunun farkındayız, tabi Royale Pass yeniliklerinden bahsetmiyorsak. Yıllardır hayatımızda olan PUBG Mobile en eğlenceli farklılıklardan birisi olarak Royale Pass ile karşımıza çıkıyor. Siz de Royale Pass gelişmelerini merak ediyorsanız ilk olarak PUBG Royale Pass ne zaman yenileniyor diye soruyorsunuzdur.

Geçmiş PUBG Mobile Royale Pass yenilenme tarihlerine bakacak olursak A4 Royale Pass 14 Kasım 2023 tarihinde yenilenmişti. Yeni biletimiz PUBG Royale Pass A5 ise 13 Ocak 2024 tarihinde yenilenecek. Yeni biletin özelliklerinden faydalanmak, bilet ödüllerine ulaşmak istiyorsanız 13 Ocak tarihine kadar beklemeniz gerekecek.

13 Ocak tarihine kadar da içeriklerimizi okuyarak PUBG Mobile yeni Royale Pass hakkında daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Yeni PUBG Mobile Royale Pass’in yanında PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek öğrenmek istiyorsanız ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz. Belki sizin için zaman daha hızlı geçer. PUBG Mobile yeni rp ne zaman gelecek öğrendiniz.

PUBG Royale Pass Kaç UC?

Tencent tarafından PUBG Mobile oyununa birbirinden çok farklı Royale Passler eklenti. Hepsini satın almak, hepsinin ödüllerine kavuşmak oyuncuların bütçesini zorlayan bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. PUBG Royale Pass 360 UC karşılığında alıcı aramaktadır. Ne dersiniz çok mu pahalı yoksa artık ucuz mu? Doğal olarak PUBG Mobile yeni rp ne zaman gelecek sorusu için fiyat önemlidir.

PUBG Mobile Royale Pass Kaç TL?

PUBG Royale Pass 2024’ün 360 UC karşılığında alınabilir halde olacağını sizlerle paylaşmıştık. Peki, PUBG Mobile Royale Pass’e sahip olmak için toplamda cebinizden kaç TL çıkacak? 360 UC satın almak için harcamanız gereken toplam para 160 TL civarındadır.

PUBG Mobile Royale Pass Ödülleri Neler Olacak?

PUBG Mobile oyuncuları doğal olarak sadece PUBG Royale Pass ne zaman yenileniyor diye araştırmıyorlar aynı zamanda PUBG Mobile Royale Pass ödülleri neler olacak sorusunu da soruyorlar. Ne yazık ki yeni Royale Pass ödülleri hakkında sizleri bilgilendirme şansımız yok. Resmi bir açıklama gelmediği için ödüller konusunda bilgi paylaşamıyoruz.

Yeni bilgiler çıktığında, duyumlar, dedikodular geldiğinde PUBG Mobile Royale Pass ödülleri hakkında sizleri bilgilendirmek adına içeriğimizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. PUBG yeni rp ne zaman gelecek öğrendiğinize göre PUBG Royale Pass 2024 hakkında öğrenmek istediğiniz diğer konuları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir