Pazartesi, Mart 25, 2024
Ana SayfaOyunPUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

PUBG oyuncuları sadece silah kullanarak rakiplerini alt etmeye çalışmıyor aynı zamanda sohbet, muhabbet ediyorlar. PUBG mesaj silme nasıl yapılır sorusuna yanıt vereceğimiz bu içeriğimizde PUBG Mobile mesaj silme işlemlerini ve PUBG mesaj geçmişi geri getirme sistemini sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile arkadaş ekleme nasıl yapılır?

PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

PUBG Mesaj Silme Nasıl Yapılır?

PUBG oynarken arkadaşlarınızla sohbet etmekten hoşlanıyorsanız elbet silmeniz gereken bazı mesajlar da olacaktır. PUBG mesaj silme nasıl yapılır diye soruyorsanız bu içeriğimizde aradığınız yanıtı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ancak size PUBG mesaj silme konusunda bir iyi bir kötü haberimiz olduğunu da söylemek zorundayız. PUBG mesajları silme nasıl yapılır?

Ne yazık ki PUBG oyununda mesaj silme gibi bir şansınız yoktur. Fakat bu kötü haberimizdi, yani hala PUBG sohbet silme için yapabilecekleriniz hala var. Eğer PUBG mesajları silmek istiyorsanız PUBG bunu sizin için kendi kendine yapacaktır. PUBGde mesajlar nasıl silinir sorusunun yanıtı zamanla olacaktır. PUBG zamanla mesajları, mesaj geçmişini kendi kendine silmektedir.

PUBG Mesaj Geçmişi Geri Getirme Var Mı?

PUBG mesaj geçmişi nasıl silinir öğrendikten sonra tam tersi bir düşünce de aklınıza gelebilir. Artık PUBG mesaj geçmişi nasıl silinir biliyorsunuz peki, PUBG mesaj geçmişi geri getirme var mı? Hayır, PUBG mesajları silme konusunda elinizden bir şey gelmediğini, PUBG sohbet silme işleminin otomatik olarak zamanla olduğunu söylemiştik.

Zamanla silinen mesajlar için ne yazık ki geri getirme seçeneğiniz mevcut değildir. PUBGde mesajlar nasıl silinir bildiğinize göre onları geri getirmek için uğraşmanıza gerek yok demektir. Eğer PUBG mesajlarınızın ortadan kalkmamasını istiyorsanız onları ekran görüntüleri ile kaydetmelisiniz.

PUBG Mesaj Kutusu Nerede?

PUBG mesaj silme konusunda anlattıklarımızı daha iyi kavrayabilmeniz için PUBG mesaj kutusu nerede diye soracağınızı düşünüyoruz. Bu konuda da size yanıt vereceğimizden emin olabilirsiniz. PUBG mesaj silmeyi kendi başınıza, zamandan bağımsız yapmanızın mümkün olmadığını söylemiştik. Peki, PUBG mesaj kutusu nerede?

PUBG mesaj kutusu arkadaş listenizin hemen yanında bulunmaktadır. Bir arkadaşınıza dokunup sohbet seçeneğini seçtiğiniz andan itibaren PUBG mesaj kutunuza ulaşmış olacaksınız. PUBG mesaj geçmişi geri getirme ve PUBG mesajları silme konusunda merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt bulduğunuzu umuyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir