Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunPUBG Gizli Bodrum Anahtarı Nereden Bulunur?

PUBG Gizli Bodrum Anahtarı Nereden Bulunur?

PUBG oyuncularının ilk tanıştığı harita olan Erangel haritası yenilikten sonra oyuna gizli odalar ve anahtarlar yerleştirildi. Bu içeriğimizde PUBG gizli bodrum anahtarı nereden bulunur sorusuna yanıt vereceğiz. İçeriğimizi okuduktan sonra PUBG gizli bodrum anahtarı nasıl kullanılır öğreneceksiniz.

PUBG Gizli Bodrum Anahtarı Nereden Bulunur?

PUBG Gizli Bodrum Anahtarı Nereden Bulunur?

PUBG gizli bodrumu bulduktan sonra kilitli kapıyı açmak için öncelikle PUBG gizli bodrum anahtarını bulmuş olmalısınız. Eğer PUBG gizli bodrum anahtarı nereden bulunur diye soruyorsanız henüz anahtara erişiminiz yok demektir. Anahtarı bulmadan onu kullanamaz, gizli bodruma giremezsiniz. Doğal olarak ödülleri de almanız mümkün değildir.

PUBG gizli bodrum anahtarı gizli bodrumu bulduğunuz haritanın her noktasında olabilir. Loot topladığınız her kutuda, her çekmecede gizli bodrum anahtarını bulma şansınız vardır. Anahtar sadece bir tane olmadığı için zorlamadan gizli bodrum anahtarı PUBG oyununda bulabileceğinize inanıyoruz. Özelliklere evlerin içinde yere dikkatlice bakmalısınız. Tıpkı PUBG kurmalı tüfekleri aradığınız gibi dikkatli davranırsanız anahtarı bulabilirsiniz.

PUBG Gizli Bodrum Anahtarı Nedir?

PUBG gizli bodrum anahtarı nedir sorusuna alacağınız yanıtlar aslında gizli bodrum anahtarını nasıl kullanacağınızı da ortaya çıkartacaktır. PUBG gizli bodrum anahtarı sayesinde PUBG Erangel haritasında bulunan gizli odaların kapılarını açabilir, onlarca hediyeden bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Anahtarlar harita üzerinde sabit konumlarda olmadığı için oyuncular için çok uzun süreler aranıyor ve bulmakta da zor eşyalar olarak adlandırılıyorlar. Eğer loot yapmak konusunda deneyimliyseniz zorlanmadan gizli bodrum anahtarını PUBG haritasında bulacağınıza inanıyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir