Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPubgPUBG Mobile 3.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 3.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile gibi büyük bir kitleye sahip oyunların güncelleme tarihleri her zaman merak konusu olmuştur. Siz de PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek diye araştırıyorsanız PUBG Mobile konusunda oldukça meraklısınız demektir. İçeriğimizi okuduktan sonra aklınızda soru işareti kalmayacak.

PUBG Mobile 3.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 3.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

PUBG Mobile oyuncuları için yeni güncellemeler birçok farklı anlam taşımaktadır. Yeni modlar, yeni kostümler, yeni güncellemeler ve dengelemeler… Sandığınızdan çok daha fazlası PUBG Mobile güncellemeleri ile hayatınıza dahil olmaktadır. PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek diye soruyorsanız siz de tüm bu süreçleri merak ediyorsunuz demektir. PUBG Mobile güncelleme tarihleri;

  • Güncelleme 2.7: 7 Kasım Başlangıç – 9 Kasım Bitiş
  • Güncelleme 2.8: 5 Eylül Başlangıç – 7 Eylül Bitiş
  • Güncelleme 2.9: 11 Temmuz Başlangıç – 13 Temmuz Bitiş
  • Güncelleme 3.0: 8 Ocak – 10 Ocak

PUBG 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermenin aslında çok zor olduğunu söylemeliyiz. Tencent güncelleme tarihleri hakkında oyuncuları bilgilendirmese bile oyun içerisindeki başarım tarihleri güncelleme zamanını herkese belli ediyor. PUBG Mobile görevlerine bakarak söyleyebiliriz ki PUBG Mobile 3.0 güncellemesi 8 Ocak 2024 ile 10 Ocak 2024 tarihi arasında gelecek.

PUBG Mobile 3.0 güncellemesiyle beraber oyuna gelmesi beklenen PUBG yeni mod ne zaman gelecek sorusuna da yanıt verdik. İlgili içeriğimizi okuyarak aradığınız yanıtlara kolayca ulaşabilirsiniz. PUBG güncelleme ne zaman konusundaki benzer sorularına geçelim. Nasılsa artık PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek biliyorsunuz.

PUBG Mobile 3.0 Güncellemesi Saat Kaçta Gelecek?

PUBG Mobile oyununu normalden çok daha ciddiye alan oyuncular, profesyonel olarak oyun oynamayı hesaplayan oyuncular 3.0 güncellemesi için sadece ne zaman sorusunu sormuyorlar. Sizin için de PUBG 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek sorusu yeterli değilse aynı zamanda saatini merak ediyorsunuzdur. PUBG güncelleme ne zaman, saat kaçta?

PUBG Mobile 3.0 güncellemesi saat kaçta diye soruyorsanız bu soruya doğru yanıt vermek neredeyse imkansızdır. Tarih aşamasında da belirttiğimiz gibi PUBG Mobile güncellemeleri üç güne yayılır ve üç gün içerisindeki saatler genelde rastgele yayılmaktadır. Yine de bir saat vermek gerekirse Türkiye saati ile 05:00’a hazırlık yapabilirsiniz.

PUBG Mobile 3.0 Güncellemesinde Neler Olacak?

PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek konusunda verdiğimiz bilgilerden sonra sizlerle paylaşmak istediğimiz bir konu daha var. PUBG Mobile 3.0 ile oyuna eklenecek yenilikleri de duymak isteyeceğinize inanıyoruz. Eğer siz de bizler kadar yeni güncelleme konusunda heyecanlıysanız aşağıdaki maddeleri dikkatli incelemelisiniz. PUBG Mobile 3.0 güncellemesi ne zaman gelecek diye merak edenler için güncelleme özellikleri;

  • Gölgelerin Gücü Adına Oyun Modu
  • Yeni Kostümler
  • Silah Güncellemeleri
  • Donanım Takviyeleri

Artık PUBG 3.0 güncellemesi hakkında her türlü konuya hakimsiniz. PUBG Mobile oynarken yeni güncellemeleri öğrenmek istiyorsanız düzenli olarak Yeni Güncelleme sitesini ve PUBG Mobile kategorimizi ziyaret edebilirsiniz. Sizler için en güncel konularda isabetli içerikler üretmeyi sürdüreceğiz. Artık PUBG Mobile yeni güncelleme ne zaman gelecek biliyorsunuz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir