Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunPUBG Mobile 3.1 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 3.1 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile oyuncuları için beklenen gün geldi. PUBG Mobile 3.1 güncellemesi ne zaman gelecek diye soruyorsanız çok büyük yeniliklere hazırlıklı olmalısınız demektir. Sizler için PUBG Mobile 3.1 güncelleme tarihi ve saatini öğrendik, paylaşmaya hazırız.

PUBG Mobile 3.1 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

PUBG Mobile 3.1 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek

PUBG Mobile oyuncuları için güncellemelerin değerini biliyoruz. PUBG hayranları oyuna gelen yeni güncellemeler ile yeniliklere kavuşuyor, hatalardan kurtuluyorlar. Öyleyse PUBG Mobile 3.1 güncellemesi ne zaman gelecek sorusuna yanıt verelim. PUBG Mobile 3.1 güncellemesi 12 Mart 2024 tarihinde gelecek. Tarih henüz resmi değil.

  • Güncelleme 2.7: 7 Kasım Başlangıç – 9 Kasım Bitiş
  • Güncelleme 2.8: 5 Eylül Başlangıç – 7 Eylül Bitiş
  • Güncelleme 2.9: 11 Temmuz Başlangıç – 13 Temmuz Bitiş
  • Güncelleme 3.0: 8 Ocak – 10 Ocak
  • Güncelleme 3.1: 11 Mart Başlangıç -13 Mart Bitiş

12 Mart tarihinin PUBG Mobile 3.1 güncellemesi için resmi olmadığını söylemiştik. Önceki tarihlere bakarak yaptığımız bu tahmin, en fazla 1-2 gün sekteye uğrayabilir. Resmi bir açıklama geldiğinde içeriğimizi sizler için güncelleyecek ve en doğru tarihi paylaşacağımızdan kuşkusuz, emin olabilirsiniz. PUBG Mobile güncelleme takvimini sizlerle paylaşmıştık.

PUBG Mobile 3.1 Güncellemesi Saat Kaçta Gelecek?

PUBG Mobile 3.1 güncellemesi ne zaman gelecek diye soran oyuncuların büyük bölümü sadece tarih öğrenmekle yetinmiyor aynı zamanda PUBG Mobile 3.1 güncellemesi saat kaçta gelecek diye de ekliyorlar. Eğer siz de bir saat öğrenmek istiyorsanız PUBG Mobile 3.1 güncellemesi 05:00 civarında gelecektir.

PUBG Mobile Türkiye saatini göre güncellemeleri, yamaları ve bakımları genelde 04:00 ve 05:00 saatlerinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede en az PUBG Mobile oyuncusu sunucuların kapalı olmasından etkilenmiş oluyor. Güncellemenin bitişi ise 1-2 saat sürecek ve en geç 08:00 civarında olacaktır.

PUBG Mobile 3.1 Güncellemesinde Neler Olacak?

PUBG Mobile 3.1 güncellemesi çok büyük bir güncelleme değildir ancak PUBG Mobile 3.1 güncellemesi ne zaman gelecek diye merakla soran insanlar için güzel bir haber de var. PUBG Mobile 3.1 güncellemesi yanında yeni bir premium sandık getirecek.

Evet yanlış okumadınız. PUBG Premium sandık ne zaman gelecek diye merak ediyorsanız PUBG Mobile 3.1 güncellemesi çıktıktan çok kısa bir süre sonra premium sandık da PUBG Mobile oyununa eklenecektir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir