Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEuro Truck SimulatorETS2 0 Kamerası Açma Nasıl Yapılır?

ETS2 0 Kamerası Açma Nasıl Yapılır?

Euro Truck Simulator 2 oynarken bazı tuş kombinasyonları oyunun kendi dosyalarında açık değildir. Bu içeriğimizde ETS2 0 kamerası açma konusunu işleyecek, sıfır kamerası açma tuşunu sizlerle paylaşacağız.

ETS2 0 Kamerası Açma Nasıl Yapılır?

ETS2 0 Kamerası Açma Nasıl Yapılır

ETS 2 oynayanların büyük bir kısmının ETS 2 serbest kamera moduna geçmek isteyebileceğini düşünüyoruz. Bu özelliğe ETS oyuncuları olarak, tır şoförleri olarak ETS2 0 kamerası diyoruz. Eğer serbest kamerada ETS2 oynamak istiyorsanız. ETS2 0 kamerası açma nasıl yapılır öğrenmelisiniz. ETS2 serbest kamera açma;

  • Belgelerim/Euro Truck Simulator 2 dosyasına erişin.
  • Dosya içerisindeki config.cfg dosyasının üzerine sağ tıklayın ve birlikte aç deyin.
  • Dosyayı not defteri olarak açın.
  • Satırlar arasında uset g_developer “0” yazan satırı ve kodu bulun.
  • Kodun içerisindeki 0 yerine 1 yazın. uset g_developer “1” olacak.
  • Dosyayı kaydedin ve oyunu açın.

Yukarıdaki adımları hatasız uyguladığınızda artık ETS 2 serbest kamera moduna geçebileceksiniz. Bu mod sayesinde çok kaliteli duvar kağıtları çekebilir, ekran görüntülerinizi saklayabilirsiniz. ETS2 0 kamerası açma oldukça basit bir işlemdir. Tabi ETS2 0 kamerası açma tuşunu biliyorsanız.

ETS2 0 Kamerası Açma Tuşu Hangisidir?

ETS2 0 kamerası açma nasıl yapılır sorusuna verdiğimiz yanıt olan uset g_developer “1” kodunu oyun içerisinde aktif etmek için tek yapmanız gereken 0 tuşuna basmaktır. 0 tuşu, ETS2 0 kamerası açma tuşudur. 0 tuşuna bastığınızda serbest kameraya geçeceksiniz.

Doğru tuşa bastığınızdan eminseniz ve kamera değişmiyorsa not defterini ve kodu tekrar kontrol etseniz iyi edersiniz. Hala çözüme ulaşamıyorsanız yorumlar kısmından bizlerle iletişime geçebilir, size destek olmamızı sağlayabilirsiniz. Klavye ayarlarından serbest kamera tuşunu değiştirebilirsiniz.

ETS2 Sıfır Kamerası Açmak Ne İşe Yarar?

ETS2 serbest kamera açma nasıl yapılır sorusuna yanıt alan oyuncular doğal olarak soruyorlar, ETS2 sıfır kamerası açmak ne işe yarar? Gerçekten de doğrudan oyuna etkisi olmayan bir özellikten ne beklediğinizi, ne umduğunuzu bilmiyorsanız sıfır kamerası nedir anlamamış olabilirsiniz. Özellikle ETS2 trafik arttırma modunu kullananlar sıfır kamerasına ihtiyaç duyarlar.

ETS2 sıfır kamerası oyuncuların park etmelerini kolaylaştırırken aynı zamanda kaliteli ekran görüntüleri almalarını da sağlamaktır. Sıfır kamerası sayesinde kaliteli videolar, shortslar çekebilir, yayınlarınıza ve anılarınıza kaliteli eklemeler yapabilirsiniz. ETS2 serbest kameraya nasıl geçilir öğrendiniz, bol eğlenceler.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir