Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunETS 2 En Hızlı Tır Hangisidir?

ETS 2 En Hızlı Tır Hangisidir?

ETS 2 oyuncuları için hızın, daha hızlı olmanın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuzdur. Bu içeriğimizde ETS 2 en hızlı tır hangisidir sorusuna yanıt vereceğiz. ETS 2 en hızlı tırlarıyla tanıştıktan sonra hangi tırı satın almayı seçeceğiniz konusunda da size yardımcı olmayı istiyoruz.

ETS 2 En Hızlı Tır Hangisidir?

ETS 2 En Hızlı Tır Hangisidir?

Euro Truck Simulator 2 oynarken bir yerden bir yere mal taşımanız gerekeceği aşikardır. Öyleyse taşıma esnasında dikkat etmeniz gerekenler nelerdir? Zamanında teslimat, hasarsız teslimat ve doğru adrese teslimat. Hasarsız ve doğru adrese teslimat için dikkatli yol sürüşü yeterlidir. Ancak zamanında teslimatı hızlı sağlamak istiyorsanız ETS 2 en hızlı tır hangisidir biliyor olmalısınız.

  • Scania R730: 183 km/s
  • Man TGX: 183 km/s
  • Mecedes Benz Old Actros: 182 km/s
  • Volvo FH16 Classic: 173 km/s

ETS 2 en hızlı tırı Scania R730’dır. Eğer hız konusunda bir sorun yaşamamak istiyorsanız Scania R730 ve Man TGX tırlarından bir tanesini satın almalısınız. Listemizde de gördüğünüz gibi en hızlı ETS 2 tırları Scania ve Man markasıdır. Hızdan daha fazlasını, kaliteyi istiyorsanız ETS 2 en iyi tır hangisidir adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

ETS 2 En Hızlı Tır Alınır Mı?

Oyunda gördüğünüz hız değerli 183 km/s ile kıyas görmeyecek kadar fazlaysa ETS 2 hız sınırı kaldırma özelliğini kullanıyorsunuz demektir. Bu durumda Scania R730’ün, yani en hızlı ETS 2 tırının 183 km/s’lik hızı size düşük gelmemeli. Sız sınırı ortadan kalktığında Scania R730 ile 250 km/s hızlarına kadar çıkabilirsiniz.

Sorunuza yanıt vermek gerekirse evet, eğer gerçekten hızlı ve kaliteli bir tıra sahip olmak istiyorsanız Scania R730’u tercih edebilirsiniz. Artık ETS 2 en hızlı tır hangisidir bildiğinize göre seçiminizi yaparken hızlara göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Bu süreçte en doğru kararı vermek için araştırma yapmaktan çekinmemelisiniz.

ETS 2 Tırların Hızları Nasıl Anlaşılır?

ETS 2 oynarken bir tır satın almak istediğinizde tırın ne kadar hızlı olduğunu anlamak biraz güç olabiliyor. Satın alma ekranında veya kabinlerde tırın hızı yazmıyor, sadece bazı terimleri görebiliyorsunuz. Durumun biraz kafa karıştırıcı olduğunun farkındayız.

Böyle durumlarda tüm tırların hızlarını öğrenmek için internete bakmanıza gerek yok. ETS 2 tır satın alma ekranındaki “Beygir” gücü ne kadar yüksekse tır o kadar hızlı olacak demektir. İçeriğimizde Scania R730 ETS 2 oyunundaki en yüksek beygire sahip olan tırdır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir