Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunLethal CompanyLethal Company Radar Booster Ne İşe Yarar?

Lethal Company Radar Booster Ne İşe Yarar?

Lethal Company, Rust tarzı oyunlara aşina olmayanların Lethal Company radar booster ne işe yarar diye sorması oldukça normaldir. Bu içeriğimizde radar güçlendiriciyi en ince ayrıntısına kadar inceledik ve sizler paylaşmak için hazırız.

Lethal Company Radar Booster Ne İşe Yarar?

Lethal Company Radar Booster Ne İşe Yarar

Lethal Company en basit anlatımla bir inşa etme ve sonrasında savunma, yağmalama oyunu olarak anlatılabilir. Böylesine bir oyunda radarın ne işe yaradığını her oyuncu tahmin ediyordur ama sorunumuz radar değil, radar güçlendirici. Lethal Company radar booster ne işe yarar yanıtlamaya çalışalım.

Radar güçlendirici siz evde yokken gelenlere evde birisi varmış gibi davranır. Bu işlemi öylesine işlevsel ve gerçekçi yapar ki, eğer doğru adımları uygularsanız gelen düşmanlara “merhaba, ben buradayım” bile diyebilir. Lethal Company radar booster ne işe yarar öğrendiniz, nasıl kullanacağınıza geçelim.

Lethal Company Radar Güçlendirici Nasıl Kullanılır?

Lethal Company radar booster ne işe yarar sorusuna aldığınız yanıtlardan sonra Lethal Company oyuncuların tamamı bu güzel özelliği nasıl kullanacaklarını merak ediyorlardır. Benzer bir oyun mekaniğini daha önce kullanmamış veya Lethal Company’de yeni oyunculara saçma gelse de radar güçlendirici kullanmak önemlidir.

Lethal Company radar booster nasıl kullanılır sorusunun tek yanıtı güçlendiriciyi satın alıp sonrasında evinize veya kendinize ait bir yapıya inşa etmektir. Aktif ettikten sonra radar güçlendirici çalışacaktır. Kaliteli ve aktif bir kullanım için Lethal Company radar booster ping atmayı da öğrenmelisiniz.

Lethal Company Radar Güçlendiriciye Nasıl Ping Atılır?

Ping atma işlemi Lethal Company radar güçlendirici ne işe yarar sorusunun en kritik noktasıdır. Eğer doğru zamanda ping atmayı başarısanız sizin yerinize booster gelen ziyaretçilerle konuşacak, evde birisi olduğuna onları ikna edecektir. Peki, Lethal Company radar güçlendiriciye nasıl ping atılır?

  • ping [Radar Güçlendiricinizin Adı]

Radar güçlendiricinizin adı genellikle Betty, George, Louie veya Tom gibi alışılageldik NPC isimlerinden bir tanesidir. Kodu hatasız şekilde kullandığınızda Lethal Company radar boostera ping göndermiş olursunuz ve booster iletişim kurmaya başlayacaktır.

Lethal Company Radar Booster Nasıl Alınır?

Lethal Company oynarken neredeyse tüm eşyaları geminin arkasında bulunan terminal mağazasından satın alıyoruz. Lethal Company radar booster ne işe yarar sorusundaki radar booster yani radar güçlendiriciyi de benzer şekilde terminalin mağazasından satın alabilirsiniz. Lethal Company radar booster tam 50 kredidir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir