Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunArkArk Mobile Neden Kaldırıldı?

Ark Mobile Neden Kaldırıldı?

Ark Mobile hem iOS hem Andorid cihazlarda sevilerek oynanıyordu. Ancak Ark Mobile neden kaldırıldı diye sorulduğuna göre işler pek de yolunda gitmemiş diye düşünsek hata etmiş olmayız. Bu içeriğimizde Ark Mobile kaldırıldı mı, neden kaldırıldı sizlere aktaracağız.

Ark Mobile Neden Kaldırıldı?

Ark Mobile Neden Kaldırıldı

Dinozorlar neredeyse her çocuğun hep hayalinde olan, biz küçük canlıları kendisine hayran bırakan eşsiz canlılardır. Ark gibi markalar sayesinde gerçek hayatta göremediğimiz dinozorları oyunlarda, mobil cihazlarda görebiliyorduk. Ark Mobile neden kaldırıldı, Ark Mobile Play Storeda neden yok yanıtlamaya çalışalım.

Bazı dedikodular ve duyumlar markanın satışı, devri sonrası oyunun mobil cihazlardaki desteğinin geri çekildiği yönündeydi. Benzer şekilde büyük bir güncelleme için Ark Mobile kaldırıldı diyenlerde vardı. Geçen uzun sürede gördük ki henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve yapılmayacak gibi.

Ark Mobile Tekrar Eklenecek Mi?

Ark Mobile neden kaldırıldı tam olarak kimse bilemiyor ancak durumun Ark 2 ile alakalı olabileceğini düşünüyoruz. Ark serisinin devam oyunu çıkarken mobile cihazlara biraz daha az önem verilmiş, hatta geliştirilmesi durdurulmuş olabilir. Ark 2 sorunları kalktığında tekrar Ark Mobile’e yoğunlaşılabilir.

Resmi açıklamalar geldiğinde en hızlı şekilde sizlerle açıklamaları paylaşacak, ne zaman Ark Mobile oynayabileceğinizi aktaracağız. Ark Mobile birçok kullanıcı tarafınsan sevilmiş fakat şirketin istediği kadar büyük bir oyuncu kitlesine de henüz ulaşamamıştı.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir