Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunETS 2 Hız Sınırı Kaldırma

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma

ETS 2 oynarken karşınıza çıkacak en büyük zaman kayıplarından bir tanesi de hız sınırıdır. Daha hızlı tır sürmek isteyen oyuncular ETS 2 hız sınırı kaldırma nasıl yapılır diye soruyor ve araştırmaya koyuluyorlar. Sizler için ETS 2 hız engelini aşma yöntemini inceledik.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Nasıl Yapılır?

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Nasıl Yapılır?

ETS 2 içerisinde zaman harcarken her oyuncu gibi başlangıçta tüm kurallara uyuyor ve hızınızı mümkün olduğu kadar düşük tutuyor olabilirsiniz. Ancak bu süre uzadıkça canınız gerçekten sıkılabilir ve ETS 2 hız sınırı kaldırma konusunda destek isteyebilirsiniz. Bu içeriğimizde Euro Truck Simulator 2 hız sınırı kaldırma konusuna değineceğiz.

 • ETS 2’yi başlatın ve kayıtlı bir oyuna girin.
 • Oyuna dahil olduktan sonra ESC tuşuna basın ve Ayarlar’ı seçin.
 • Ayarlar seçenekleri arasından Oynanış’a girin.
 • Oynanış Ayarları arasından Hız Sınırlayıcısını bulun.
 • Tiki kaldırın ve ayarlardan çıkış yapın.

Yukarıdaki adımları eksiksiz olarak takip ettiğinizde hiç zorlanmadan hız sınırını kaldırmış olacaksınız. Bu yöntem sayesinde artık daha hızlı yolculuklar geçirebilir ve müşterilerinizi bekletmeden hızlı teslimata geçebilirsiniz. Biraz hızın size neler katabileceğini merak ediyorsanız bu konulara da sizler için değineceğiz. ETS 2 trafik arttırma konusunu da sizlerle paylaşmıştık.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Avantajları

Artık Euro Truck Simulator 2 hız sınırı kaldırma nasıl yapılır biliyorsunuz ancak tüm bunları yapmadan, hayata geçirmeden önce bazı şeyleri öğrenmelisiniz. Hız sınırını neden kaldıracağınızı bilmiyorsanız, hız sınırı yokken nasıl avantajlar kazanacağınızı bilmiyorsanız acele etmemelisiniz.

 • Daha hızlı bir sürüş imkanı elde edersiniz,
 • Aracınızı hızlı teslim edersiniz,
 • Zamandan tasarruf edersiniz,
 • Zamanında teslimat ödülü alırsınız,

Gördüğünüz gibi ETS 2 hız sınırının ortadan kaldırılması sayesinde birçok farklı avantaj sahibi olabilirsiniz. Fakat hayatın her alanında olduğu gibi oyunda da avantajların yanında bazı kötü etkiler de olacaktır. Bu etkilere de içeriğimizin devamında yanıt vereceğiz.

ETS 2 Hız Sınırı Kaldırma Dezavantajları

Sadece avantaj değil bazı dezavantajlar da EST 2 hız sınırı kaldırma aşamasında karşınıza çıkacaktır. Bu kötü etkilerin neredeyse tamamı oyuncu hatası kaynaklı olsa bile ETS 2 severler olarak dikkat etmeniz gereken bazı ciddi kurallar vardır. ETS 2 hız sınırı kaldırma dezavantajları;

 • Kazalara neden olabilir,
 • Benzin tüketiminiz artar,
 • Ceza yiyebilirsiniz,
 • Aracınızın ömrü kısalır,

Artık ETS 2 hız sınırı kaldırma sonrasında karşınıza çıkacak negatif ve pozitif etkileri biliyorsunuz. Gerçekten hız sınırı kaldırmak isteyip istemediğinize karar vermeli ve uygulama sırasında vaz geçecek olursanız ayarları tekrardan gözden geçirmelisiniz.

ETS 2 Hız Sınırı Nedir?

ETS 2 hız sınırı kaldırma konusunda edindiğiniz bilgilerden sonra aslına ETS 2 hız sınırı ne işe yarar, ETS 2 hız sınırı nedir sorularına da yanıt bulmalısınız. ETS 2 hız sınırı, kamyonların hızlarını büyük ölçüde düşüren bir görünmez sınırdır. Örnek vermek gerekirse hız sınırı aktifken ortalama bir kamyon ile en fazla 90 km/s yol alabilirsiniz. Ama sınır kalktığında hınız 150 km/s’e kadar çıkabilir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir