Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunEuro Truck SimulatorETS 2 Trafik Arttırma Nasıl Yapılır?

ETS 2 Trafik Arttırma Nasıl Yapılır?

Euro Truck Simulator gibi hayatın içerisinde hissettiren oyunlarda yoğunluk oldukça önemlidir. Şehri yaşıyor gibi hissetmek için ETS 2 trafik arttırma konusunu araştırıyor olabilirsiniz. Bu içeriğimizde ETS trafik arttırma adımlarını sizlerle paylaşacağız.

ETS 2 Trafik Arttırma Nasıl Yapılır?

ETS 2 Trafik Arttırma Nasıl Yapılır

ETS 2 simülasyon oyunlarının atası olarak sayılabilen, Çek yapımı bir tır sürme oyunudur. Tır sürerken oyunu sizin için daha heyecanlı, daha zor ve daha gerçek hissettirecek en temel olay trafiktir. ETS 2 trafik arttırma rehberimizi okuduktan sonra trafiği dilediğiniz kadar arttıracak hatta düzenli değiştirebileceksiniz. ETS 2 trafik çoğalta adımlarını sizler için sıraladık.

 • Belgeler klasörünü açın ve ETS 2’yi bulun.
 • ETS 2 dosyaları arasındaki Config dosyasını bulun ve not defteri olarak açın. Config dosyasının üzerine sağ tıklayıp birlikte aç deyip, not defterini seçtiğinizde not defteri olarak açılacaktır.
 • Not defterinde yazılar arasında “uset g_developer 0” ve “uset g_console 0” ifadeleri tek tek bulup 0 olan değerleri 1 olarak değiştirin.
 • Not defterini kapatın ve kaydedin.
 • ETS 2’yi başlatın ve kayıtlı oyununuzda é (“) tuşuna basarak konsolu açın.
 • ETS 2 konsoluna “g_traffic 10” yazın ve enterlayın.

Yukarıdaki adımları doğru sırayla uyguladığınızda ETS 2 trafik arttırma nasıl yapılır diye sormanıza gerek kalmayacak. Son olarak yazdığınız kodun sonunda yazan 10 yerine 7-8-9 yazarak trafiği daha dengeli hale getirebilirsiniz. Kodun kullanımını ETS 2 trafik arttırma içeriğimizin devamında anlatacağız. Kalabalık trafikte ileriyi görmek için ETS2 Far Açma adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz.

ETS 2 Trafik Azaltma Nasıl Yapılır?

Oyuncular sadece ETS 2 trafik arttırma diye aramakla kalmıyor aynı zamanda trafik sevmeyenler veya azaltmak isteyenler ETS 2 trafik azaltma konusunu öğrenmek istiyorlar. Bu konuda da size yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken basit bir tekrar.

 • Trafik Çok Az: 1-2
 • Trafik Az: 2-4
 • Trafik Normal: 5
 • Trafik Yoğun: 6-8
 • Trafik Çok Yoğun: 8-10

ETS 2 trafik arttırma adımlarını tamamen tekrar uygulayın, son adıma geldiğinizde “g_traffic 10” kodundaki 10 sayısı yerine daha düşük bir sayı yazın. 0-10 arasında olan sayılar trafik yoğunluğunu belirtmektedir. Ortalama 6-7 trafik için yoğun, 8 ve sonrası ise çok yoğun olacaktır.

ETS 2 Trafik Kapatma Tamamen

ETS2 trafik arttırma veya azaltma değil de doğrudan kapatma konusunu da denemek, öğrenmek istiyorsanız bu konuda da size yardımcı olacağız. Yine her adımı benzet atıp, “g_traffic 10” komutunun sonunda 0 yazdığınızda, yani kodu “g_traffic 0” olarak girdiğinizde, ETS 2 trafiği tamamen duracaktır. Boş yollarda tır sürebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir