Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant hayranları arasındaysanız siz de Valorant Mobile ne zaman çıkacak diye merak ediyorsunuzdur. Valorant Mobile hakkında çıkan yeni haberleri ve duyumları sizlerle paylaşırken cep telefonlarınızdan ne zaman Valorant oynayabileceğinizi de yanıtlamaya çalışacağız.

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Valorant Mobile Ne Zaman Çıkacak

Riot Games tarafından geliştirilen Valorant, çok kısa bir süre önce yayınlanmasına rağmen ülkemizde ve dünyada en çok oynanan oyunlar arasına girmiştir. Tamamen ücretsiz bir oyun olmasıyla beraber milyonlarca FPS oyuncusuna hitap eden Valorant, sevenlerini bir güzel haberle mutlu etmişti. Yapılan açıklamalara göre Valorant cep telefonlarımızda oynanabilir olacak.

Peki, Valorant Mobile ne zaman çıkacak? Resmi kanallardan gelen haberlere göre Valorant Mobile’ın kısa süre içerisinde hayatımıza dahil olacağını biliyoruz. Ancak 2022 yılındaki açıklamanın üzerinden yıllar geçmesine rağmen hala insanlar Valorant telefona ne zaman çıkacak diye soruyorlar. Valorant Mobile 2024 yılı sonlarına doğru çıkış yapacaktır diye düşünüyoruz.

Valorant telefona ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan Valorant oyuncuları için Valorant Mobile ne zaman çıkacak öğrenmek yeterli olmuyor, fazlasını istiyorlar. Evet Valorant telefona ne zaman gelecek, 2024 yılı sonu civarında ancak daha net tarih öğrenmek istiyorsanız resmi açıklamaları beklemekten başka şansınız yok demektir. Açıklamalar geldiğinde içeriğimizi güncelleyecek, sizleri bilgilendireceğiz.

Valorant Mobile Türkiye Ne Zaman Gelecek?

Valorant Mobile Türkiye Ne Zaman Gelecek

Valorant oyuncuları bazı sunucularda beta testlerinin, ilk denemelerinin ve bir şekilde dahil olunabilen Valorant Mobile sürümlerinin yayınlandıklarını görüyorlar. Ortaya çıkan görsellerin neredeyse tamamı sahte olsa da gerçekten bazı ülkelerde görsel olarak Valorant’a benzeyen mobil oyunlar yayınlanmaktadır.

Bu durumda insanlar Valorant Mobile Türkiye ne zaman gelecek diye soruyorlar. Ancak söylemeliyiz ki Valorant Türkiye için de diğer ülkelerde olduğu gibi 2024 yılının sonlarında aktif olacak. Gördüğünüz görsellerin, videoların neredeyse tamamı resmi olmayan ve gerçeği yansıtmayan görüntülerden oluşmaktadır.

Valorant Mobile ne zaman çıkacak Türkiye diye soran oyuncuların birçoğu yabancı sunucularda telefonda Valorant oynanabildiğine inanmaktadır. Ancak bu tarz bilgilerin paylaşıldığı videolar ve içerikler tamamen yalandır. Valorant Mobile neredeyse tüm ülkelerle aynı anca Türkiyede olacak. Daha önce Türkiye ve Valorant ilişkisini merak edenler için Valorant İstanbul sunucusu nerede sorusuna yanıt vermiştik.

Valorant Mobile Beta Testlerine Nasıl Katılabilirsiniz?

Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorusuna yanıt olarak verdiğimiz 2024 yılının son ayları yaklaştıkça insanlar doğal olarak beta testleri ile sorular sormaya başlıyorlar. Eğer Valorant Mobile beta testlerine katılmak istiyorsanız öncelikle Riot Games resmi sosyal medya hesaplarını ve sonrasında da Yeni Güncelleme’yi takip etmelisiniz.

Doğru zaman geldiğinde tek yapmanız Twitch üzerinden bir beta giriş bileti düşmesini beklemek veya oyunun beta kayıtları başladığında en kısa süre içerisinde kaydınızı tamamlamaktır. Artık Valorant Mobile ne zaman çıkacak bildiğinize göre beta testlerinin tarihinin de 2024 sonlarına sarkacağını tahmin edebilirsiniz.

Valorant Mobile Hangi Telefonlarda Oynanabilir Olacak?

Valorant Mobile ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı ileriki tarihlere sarktıkça oyuncular sahip oldukları cep telefonlarının yeterli olup olmayacağı konusunda şüphe duymaya başlıyorlar. Eğer yeni telefon almayı planlıyorsanız veya cihazınızın Valorant Mobile için uygun olup olmadığını merak ediyorsanız uzun bir listeye ihtiyacınız var demektir.

İnceleyeceğiniz uzun listeye zaman ayırırken Riot Games’in oyuncular ne kadar düşünen bir şirket olduğunu unutmamalısınız. Neredeyse her güncel telefonda oynanabilecek şekilde oyun yaptıklarından eminiz. Riot Games gibi bir şirketin optimizasyon konusunda çok kaliteli işler yapacağından ve sizleri telefon konusunda üzmeyeceğinden eminiz.

Valorant Nedir?

Valorant, çeşitli haritalarda, birbirinden farklı karakterlerle 5v5 takımlar halinde savaştığınız klasik bir FPS oyunudur. Valorant’ı diğer FPS oyunlarından ayırt eden özelliği, kullandığınız her karakterin farklı yetenekleri olması ve onlarca farklı karaktere ev sahipliği yapılmasıdır. Riot Games‘in en sevilen oyunlarından birisi olan Valorant, en büyük E-Spor organizasyonlarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir