Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunValorant İstanbul Sunucusu Nerede?

Valorant İstanbul Sunucusu Nerede?

Riot Games’in sunucularını Türkiye için aktif etmesiyle birlikte oyuncular Valorant İstanbul sunucusu nerede diye sormaya başladılar. Eğer siz de Valorant İstanbul sunucusunun konumunu merak ediyorsanız içeriğimizi okuduğunuzda soru işaretlerinin ortadan kalktığını göreceksiniz.

Valorant İstanbul Sunucusu Nerede?

Valorant İstanbul Sunucusu Nerede?

Valorant oyuncularının daha düşük ping değerleri ile Valorant oynaması, kendilerine bir muhatap bulabilmesi adına Riot Games, Türkiye’ye hem bir ofis hem sunucu kurdu. Valorant Türkiye sunucusunun İstanbulda olduğunu biliyoruz. Tam olarak nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız Valorant İstanbul sunucusu nerede diye soruyor olabilirsiniz.

Valorant İstanbul sunucusunun nerede olduğu gizli bir bilgidir. Neredeyse tüm büyük şirket ve markaların, tüm oyunların sunucularının tam adreslerini paylaşmadığını biliyorsunuzdur. Valorant ve Riot Games de benzer bir duruşu Valorant İstanbul sunucusu için sergiliyor gibi duruyor. Valorant İstanbul sunucusunun yeri belli değildir.

Valorant İstanbul Sunucusu Neden Önemli?

Valorant oyuncuları için Valorant İstanbul sunucusu nerede sorusunun, Valorant sunucusunun neden önemli olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İnternetiniz ne kadar iyi olursa olsun eğer Valorant’ı Almanya gibi bir başka ülkenin sunucusunda oynayacak olursanız ortalama 30-40 Ping değerleriyle oyun oynuyor olacaksınız.

Ancak Valorant İstanbul sunucusu çökmemişse ve aktifse neredeyse 8-10 Ping ile Valorant oynama konforuna ulaşabilirsiniz. Sunucuya olan uzaklığınız alacağınız Ping değerini doğrudan etkileyeceği için Türk Valorant oyuncuları Valorant İstanbul sunucusunu çok önemsiyor ve destekliyor. Valorant İstanbul sunucusu sayesinde geç açılma sorununu ve internet bağlantısı bulunamadı hatasını da çözebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir