Salı, Mart 26, 2024
Ana SayfaOyunForza HorizonForza Horizon 6 Ne Zaman Çıkacak?

Forza Horizon 6 Ne Zaman Çıkacak?

Forza Horizon serisinin hayranlarının Forza Horizon 6 ne zaman çıkacak diye sormaya başlamasına şaşırmamak gerekiyor. Gelen açıklamalar ve duyumlara bakacak olursak yakın zamanda Forza Horizon 6 hakkında ciddi gelişmeler olacağını söylemek abartı olmayacaktır.

Forza Horizon 6 Ne Zaman Çıkacak?

Forza Horizon 6 Ne Zaman Çıkacak?

Forza Horizon, uzun yıllardır hayatımızda olan ve milyonlarca tekil kullanıcıya ulaşan bir araba, yarış oyunudur. Sadece araba sürmek değil, arabanızı sürerken karşılaştığınız eşsiz manzaralarla oyun keyfinizi zirveye çıkartmak istiyorsanız Forza Horizon serisi tam size göre demektir. Peki, serinin devam oyunu Forza Horizon 6 ne zaman çıkacak?

Forza Horizon serisinin düzenli aralıklarla çıktığını ve her iki devam oyunu arasında bi tane de Forza Motosports oyununun çıktığını düşünecek olursak aslında Forza Horizon 6 ne zaman çıkacak sorusuna kolayca yanıt bulabiliriz. Tüm bu bahsettiğimiz genel bilgileri hesaba kattığımızda 2024’ün son aylarında Forza Horizon 6 oyununa kavuşacağımızı söyleyebiliriz.

Forza Horizon 6 Ne Zaman Gelecek PC?

Forza Horizon serisinin özellikle ilk oyunlarında konsol ve PC arasında ciddi zaman farkları olabiliyordu. İlk oyunlardaki bu zaman farkının son dönemlerde oldukça kısaldığını belirtmek istiyoruz. Bu durumda söyleyebiliriz ki içeriğimizde de bahsettiğimiz 2024 sonbaharında PC’ye Forza Horizon 6 gelecektir.

Forza Horizon Serisi Çıkış Tarihleri

Süreci çok daha iyi anlayabilmeniz için, Forza Horizon 6 ne zaman çıkacak sorusuna daha net yanıt bulabilmeniz tüm serinin çıkış tarihlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aşağıdaki tarihlere dikkatlice baktığınız zaman serinin devamı için ne kadar beklemeniz gerektiğini tahmin edebileceğinizi anlayacaksınız.

  • Forza Horizon: 26 Ekim 2012
  • Forza Horizon 2: 3 Ekim 2014
  • Forza Horizon 3: 27 Eylül 2016
  • Forza Horizon 4: 2 Ekim 2018
  • Forza Horizon 5: 9 Kasım 2021
  • Forza Horizon 6: 2024 Sonbahar (Eylül – Ekim – Kasım)

Forza Horizon 6 Çıkış Tarihi Ne Zaman Belli Olacak?

Forza Horizon 6 resmi çıkış tarihinin netleşmesi, yıl ve ay bilgisinden çok daha öteye gidilmesi konusunda aceleciyseniz biraz daha sabretmeniz gerekecek demektir. Resmi Forza Horizon sosyal medya hesaplarını takip ederek, Yeni Güncelleme içerikleri okumayı sürdürerek resmi tarih hakkında net bilgiyi en kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Yeni bilgiler ışığında içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir