Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Kaç GB?

Valorant Kaç GB?

Valorant indirmek, oynamak isteyen oyuncular ilk soru olarak Valorant kaç GB diye araştırmaya koyuluyorlar. Bu içeriğimizde Valorant bilgisayarda ne kadar yer kaplar sorusuna yanıt verecek, aklınızda soru işareti kalmamasını sağlayacağız. Valorant kaç GB 2024?

Valorant Kaç GB?

Valorant Kaç GB

Valorant oynamak istiyorsanız ilk yapmanız gereken şey oyunu indirmektir. Eğer yeterli depolama alanınız varsa. Valorant kaç GB yer kaplar öğrenmeli sonrasında da sisteminizde yeterli alanı açmalısınız. Valorant 9 GB yer kaplayan bir oyundur. Eğer disklerinizde 9 GB boş alan varsa Valorant’ı kurabilirsiniz. Valorant kurulumu kaç GB sorusu farklı yıllarda farklı cevaplar içermektedir.

Hatalarla karşılaşmamak, indirme ve kurma aşamasında sorun yaşamamak istiyorsanız depolama alanınızda 9 GB değerinden biraz daha fazla alan açsanız iyi edersiniz. Artık Valorant kaç GB 2024 yılı için biliyorsunuz ancak gelen güncellemelerin Valorant boyutunu arttırabileceğini unutmamalısınız.

Valorant Vanguard Kaç GB?

Valorant tek başına bilgisayarınıza kurulan bir oyun değildir. Yanında hileleri engellemek amacıyla kullanılan bir yazılım olan Vanguard’ı da birlikte indirir ve kurar. Valorant için yeterli alanı açmak istiyorsanız Valorant kaç GB sorusunun yanında Vanguard kaç GB sorusuna da yanıt bulmalısınız.

Valorant Vanguard, Riot Vanguard oyunların aksine oldukça küçük bir yer kaplar. Sadece 1-2 GB olan Vanguard, sisteminizde diğer oyunlar kadar büyük alan kaplamaz. Konu hakkında aklınıza takılabilecek diğer sorulara da kısaca yanıt vereceğiz. Yorumlar kısmından görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Valorant Kaç GB Yer Kaplar?

Valorantın 9 GB olduğunu söylemiştik. Bu durumda hızlıca söylemek mümkün ki bilgisayarınızda Valorant 9 GB yer kaplar. En azından büyük bir güncelleme veya yama gelene kadar. Yeniliklerde içeriğimizi güncelleyeceğiz.

Valorant İndirmek Kaç GB İnternet Yer?

Dokuz GB yer kaplayan bir oyun olan Valorant, doğal olarak indirme aşamasında da toplamda 9 GB internet yemektedir. Ancak indirme sırasındaki kullanımı da unutmamalı en azından 10-12 GB kotanız olduğundan emin olmalısınız.

Valorant Depolama Alanı Neden Artıyor?

Valorant için sınırlı alan ayıran oyuncular Valorant’ın kapladığı alanın neden arttığını soruyorlar. Valorant düzenli güncelleme alan bir oyundur. Güncelleme ve yamalar Valorant depolama alanını arttırabilir.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir