Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunValorant İstanbul Sunucusu Çöktü Mü?

Valorant İstanbul Sunucusu Çöktü Mü?

Valorant oyuncularının daha konforlu bir oyun geçirmesi amacıyla İstanbulda açılan Valorant sunucusu bazen erişilemez durumda olabiliyor. Böyle durumlarda oyuncular Valorant İstanbul sunucusu çöktü mü diye sormadan edemiyorlar. Bu içeriğimizde Valorant İstanbul serveri çöktü mü sorusuna yanıt vereceğiz.

Valorant İstanbul Sunucusu Çöktü Mü?

Valorant İstanbul Sunucusu Çöktü Mü?

Evet, Riot Games sayesinde Valorant’ın hem İstanbulda bir ofisi hem sunucusu bulunmaktadır. Bu sayede ne kadar çok imkana sahip olduğumuzu ve ne kadar şanslı olduğumuzu Valorant İstanbul sunucusu nerede adlı içeriğimizde detaylandırmıştık. Şuanda İstanbul sunucusuna erişemeyen oyuncular için yanıtlayalım, Valorant İstanbul sunucusu çöktü mü?

İstanbul sunucusu Valorant’ın en yoğun olan sunucuları arasında bile sayılmamaktadır. Yani çok ciddi hatalar olmadığında İstanbul sunucusuna bağlanamıyor olmanızın nedeni kalabalık olmayacaktır. Eğer Valorant İstanbul sunucusuna bağlanamıyorsanız evet, Valorant İstanbul sunucusu çökmüş olabilir.

Valorant İstanbul Sunucusu Ne Zaman Açılır?

Valorant İstanbul Sunucusu Ne Zaman Açılır?

Valorant İstanbul sunucusu çöktü mü sorusuna keyifsiz haberi alan oyuncular doğal olarak sunucunun ne zaman tekrar aktif olacağını merak ediyorlar. Valorant İstanbul sunucusu ne zaman açılır diye merak ediyorsanız siz de yüksek ping değerleri ile diğer sunucularda Valorant oynamak yerine İstanbul sunucusunu bekleyeceksiniz demektir.

Gerçekten çok ciddi bir sorun yoksa, planlı ve uzun bir bakım yapılmıyorsa Valorant İstanbul sunucusu ortalama 15-20 dakika içerisinde tekrardan aktif hale gelecektir. Sürecin çok uzaması halinde beklemeniz gereken süre bir saate kadar çıkacaktır. Valorant çıktığı günden beri İstanbul sunucusunu saatlerce kapalı tutmadı, yani çok fazla beklemeyeceksiniz.

Valorant İstanbul Serveri Neden Kapalı?

Uzun süredir Valorant İstanbul sunucusuna bağlanamayan oyuncular Valorant İstanbul sunucusu çöktü mü diye sormanın yanında bu çöküşün nedenlerini de öğrenmek istiyorlar. Daha önce size yaşadığınız sunucu çökmesinin nedeninin yoğunluk olmadığını söylemiştik. Ancak böyle bir ihtimal de var.

Valorant İstanbul sunucusu yoğunluk, saldırılar, planlı/plansız bakımlar gibi nedenlerle geçici olarak kapatılmış olabilir. Gerekli müdahaleler yapıldıktan sonra tekrardan Valorant İstanbul sunucusunda keyifle Valorant oynayabileceksiniz. Gereksiz puan kaybetmemeniz adına Valorant sunucuları aktif olduktan sonraki ilk saatlerde dereceli girmemenizi öneriyoruz, tekrar çökme ihtimaline karşı.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir