Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Bakım Ne Kadar Sürer?

Valorant Bakım Ne Kadar Sürer?

Valorant oyuncularının Valorant’tan uzak kalmamak için sorduğu soruların başında Valorant bakım ne kadar sürer sorusu gelmektedir. Eğer siz de Valorant güncelleme kaç saat sürüyor diye araştırma yapıyorsanız bu içeriğimizde size yardımcı olacağız.

Valorant Bakım Ne Kadar Sürer?

Valorant Bakım Ne Kadar Sürer

Valorant oynamak için can atarken bir anda bakım günü geldiğini, sunucuların bakımda olduğunu fark edecek olursanız biraz beklemeniz gerekecek. Peki ne kadar beklemeniz gerektiğini biliyor musunuz? Valorant bakım ne kadar sürer diye merak edenler için ortalama bir yanıt verelim.

Valorant bakım 2 saat kadar sürmektedir. Valorant bakımları ortalama 2 saat kadar sürdüğü için oyuncuların uzun süre Valorant’tan uzak kaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak Riot Games, Valorant bakımlarını öyle saatlere ayarlıyor ki oyuncular Valorant’tan o kadar da uzun süre mahrum kalmıyorlar. Bakım sonrası gelen pazar, Valorant gece pazarı ne zaman gelecek sorusuna yanıt vermiştik.

Valorant Bakım Saatleri

Valorant Bakım Saatleri

Valorant bakım ne kadar sürer diye merak eden oyuncuların büyük bir bölümü aynı zamanda Valorant bakım saatlerini öğrenmek konusunda da istekli oluyorlar. Siz de benzer şekilde bir takvim atıyorsanız en doğru adrestesiniz. Valorant bakım saatlerini güncel olarak sıraladık.

  • Planlı Valorant Bakım Saatleri: 04:00 – 06:00
  • Plansız Valorant Bakım Saatleri: 11:30 – 12:00

Gördüğünüz gibi genelde Valorant bakımları belirli saat dilimleri arasında yapılmaktadır. Eğer çok ekstra bir durum yoksa yukarıda sizlerle paylaştığımız saat aralıklarına bakarak Valorant bakımlarının ne zaman başlayacağını ve ne zaman son bulacağını öğrenebilirsiniz.

Valorant Bakım Ne Zaman Biter?

Sizler için Valorant bakım ne kadar sürer sorusuna yanıt verdik ancak başlangıç saatine pek hakim değilseniz bu yanıtın sizin için bir anlamı olmayacak demektir. Öyleyse Valorant bakım ne zaman biter sorusuna da yanıt vermeye çalışalım. Planlı valorant bakımları öğleden önce biter.

Valorant bakım saatlerinde de bahsettiğimiz gibi bakımlar ortalama 06:00’da bitmektedir. Ancak bu süreç uzadığında bile öğlen yani hype saatler gelmeden Valorant bakımlarının bittiğini söylemek mümkün. Eğer daha uzun bir bakım sürüyorsa büyük bir güncelleme veya sorun var demektir.

Valorant Güncelleme Saat Kaçta?

Valorant bakım ne kadar sürer diye soran oyuncular doğal olarak Valorant güncelleme saat kaçta diye de ekliyorlar. Valorant güncelleme saat 04:00’da başlamaktadır.

Valorant Güncelleme Kaç Saat Sürüyor?

Valorant güncelleme saat kaçta öğrendikten sonra güncellemelerin kaç saat sürdüğünü merak ediyorsanız bu konuya da değinelim. Valorant güncelleme ortalama 2 saat kadar sürmektedir.

Valorant Ne Zaman Açılır?

Valorant bakım ne zaman biter diye soran oyuncular Valorant ne zaman açılır diye de merak ediyorlar. Valorant bakım bittiğinde yani ortalama 1-2 saat sonrasında açılır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir