Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunGenshin İmpact Kaç GB?

Genshin İmpact Kaç GB?

Genshin İmpact oyun dünyasına girdiğinden beri ülkemizde en çok sevilen Asya oyunları arasında kendisine yer buldu. Bu içeriğimizde Genshin İmpact kaç GB sorusuna yanıt verirken bir yandan oyun hakkında ve indirmeli hakkında da sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Genshin İmpact Kaç GB?

Genshin İmpact Kaç GB

Asya kültüründen çıkıp ülkemizde çok fazlasıyla sevilen ender oyunlardan bir tanesi olan Genshin İmpact, birçok oyuncu tarafından oynanıyor ve hayranları arasında hala oyunu oynamak isteyip ulaşamayanlar da var. Gensin İmpact’i yeni veya tekrardan indirmek isteyenler soruyor, Genshin İmpact kaç GB?

Genshin İmpact 55 GB bir oyundur. Böylesine geniş çaplı oyunların çok daha fazla alan kapladığına şahit oluyoruz ancak ilgili şirketin çalışmaları sonucunda 55 GB’lık bir dosya ortaya çıkmış gibi görünüyor. Eğer bilgisayarınızda 55-65 GB boş alan varsa hiç düşünmeden Genshin İmpact oynamaya başlayabilirsiniz.

Genshin İmpact İndirmek Kaç GB?

Genshin İmpact kaç GB adlı içeriğimizde değindiğimiz bir diğer konu da depolama alanının önemi kadar oyunu indirecek olmanız olmuştu. Eğer Genshin İmpact oynamayı gerçekten çok istiyorsanız bilgisayarınızda yer ayırmanız yeterli olmayacak bir de Genshin İmpact’i indirmeniz gerekecek.

Depolama alanı indirdiğiniz dosyanın boyutunu belirttiği için aslında farklı bir yanıt vermeyeceğiz. Genshin İmpact kaç GB sorusunda olduğu gibi Genshin İmpact indirirken de 55 GB internet kullanmanız gerekiyor. Ancak arka planda çalışan uygulamalar ve bazı aksaklıkları da hesaba katarsak ortalama 60 GB indirme gerekecektir.

Genshin İmpact Güncellemeleri Kaç GB?

Artık Genshin İmpact kaç GB biliyorsunuz fakat bu bilginizin düzenli olarak güncellenmesi gerektiğini de söylemek zorundayız. Genshin İmpact ilk yayınlandığı tarihte sadece 51.5 GB’lık bir oyundu. Sonrasında gelen güncellemelerle birlikte oyun 55 GB’a ulaştı.

Hala güncellenmeye devam ettiğini düşecek olursanız Genshin İmpact güncellemeleri kaç GB diye merak edebilirsiniz. Her güncelleme en azından 300-400 MB dosya yüküyle karşımıza çıkmaktadır. İleride sorun yaşamamak için Genshin İmpact yüklü diskte en azından 65 GB boş alan bırakmalısınız.

Genshin İmpact Mobile Kaç GB?

Genshin İmpact Mobile Kaç GB

Oyuncular sadece bilgisayarlarında değil aynı zamanda telefonlarında da Genshin İmpact oynuyorlar ve doğal olarak Genshin İmpact Mobile kaç GB diye sormadan edemiyoruz. Genshin İmpact kaç GB mobile diye sorma amacınız aslında Genshin İmpact Mobile kaç GB öğrenmekse bu soruya da yanıt vereceğiz.

Genshin İmpact Mobile kaç GB sorusunun yanıtı 20 GB olacaktır. Gördüğünüz gibi bilgisayarın aksine Genshin İmpact Mobile kaç GB sorusu yanıtı çok daha azdır. Tabi telefonlarınızın depolama alanını düşünecek olursanız bu alan da oldukça yüksek olacaktır. Genshin İmpact kaç GB Mobile cihazlar için yanıtladık.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir