Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaOyunValorantValorant Aim Kopyalama Nasıl Yapılır?

Valorant Aim Kopyalama Nasıl Yapılır?

FPS oyunlarında zaman geçiren insanların en yakın dostlarından bir tanesi nişangahlarıdır. Valorant aim kopyalama nasıl yapılır adlı içeriğimizde beğendiğiniz aimleri nasıl kullanabileceğinizi sizlerle paylaşacağız. Böylelikle oyununuzu geliştireceksiniz.

Valorant Aim Kopyalama Nasıl Yapılır?

Valorant Aim Kopyalama Nasıl Yapılır

Riot Games‘in FPS dünyasını değiştiren oyunu Valorant oyuncular için birçok kolaylık sağlamaktadır. Çoğu FPS oyununun aksine FPS arttırma gibi konuların daha basit olmasının yanında Valorant aim kopyalama işlemini de oldukça basit şekilde uygulama imkanı sağlamaktadır. Önceden hazırlamış Valorant nişangahları yerine kendi seçtiğinizi kopyalamak istiyorsanız, Valorant crosshair kopyalama adımları;

  • Valorant’ı başlatın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Karşılaşma aramayı başlatın ve bir oyuna girin.
  • Round içerisinde öldüğünüzde kopyalamak istediğiniz nişangahın sahibini izlemeye geçin.
  • Sohbet penceresini açın ve oyun diliniz Türkçe ise “/nk”, İngilizceyse “/cc” yazıp entera basın.
  • Sohbeti kapatıp, Ayarlar menüsüne girin.
  • Ayarlar menüsünden Nişangah ayarlarına tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekrandaki “Nişangah Profili” sekmesinden kopyaladığınız, kullanmak istediğiniz crosshairi seçin ve onaylayın.

FPS oyunlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız değiştirmek isteyeceğiniz en önemli alışkanlıkların başında kullandığınız nişangah gelmektedir. Nişangah ayarlarınızı değiştirmek oyun alışkanlıklarınızı baştan sona değiştirecektir. Doğru, işinize yarayan crosshairi bulduğunuzda ise “işte bu” diyeceksiniz.

Valorant Nişangah Kopyalama Ayarları

Valorant cross kopyalama adımlarını uygulayan oyuncular için doğrudan kopyaladıkları aimi kullanmak her zaman yeterli gelmeyebiliyor. Eğer kopyaladığınız nişangah üzerinde bir değişikliğe gitmek istiyorsanız bu konuda da yapabilecekleriniz mevcut. Valorant kopyalanan aim özelleştirilebilir.

  • Valorant aim kopyalama adımlarını baştan sona uygulayın,
  • Sonrasında Ayarlar kısmından nişangah ayarlarını açın,
  • Özelleştirmelerinizi yapın ve kaydedin.

Valorant Crosshair Kopyalama Kapatılabilir Mi?

Ayarlarıyla uzun süre uğraştığınız, kendinize göre özelleştirdiğiniz aimlerin rakipleriniz veya tanımadığınız takım arkadaşlarınız tarafından kopyalanmasını istemiyorsanız valorant crosshair kopyalama kapatılabilir mi diye soruyor olabilirsiniz.

Valorant aim kopyalama özelliği kullanıcılar tarafından deaktif edilemez. Siz ne derseniz deyin aiminiz diğer oyuncular tarafından kopyalanabilir. Başta saçma gibi görünse de bu durumun sizin için negatif bir unsur olduğunu düşünmüyoruz. Valorant aim kopyalama konusunda yanıtlanmamış sorunuz varsa yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir