Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaDijital PlatformlarTwitch Abonelik Fiyatları

Twitch Abonelik Fiyatları

Twitch sahibi amazonun Türkiye üzerinde yürüttüğü fiyat politika çalışma gayet makul gözüküyor. Fiyatların düşük olmasının yanı sıra yine bir çok kampanya da yapıyorlar. Bugün Twitch abonelik fiyatlarının Türkiye için ne kadar olduğunu sizlere aktarıyoruz.

Twitch Abonelik Fiyatları

Twitch üzerinde abonelik 20 Mayıs 2021 tarihinden önce yerel fiyat olarak 38,99 TL’ydi. Ancak bu tarihten sonra indirime gidilip fiyat 9,99’a sabitlendi. Twitch 1 aylık üyelik bedeli 9,99 TL’dir. Twitch abonelik fiyatlarında bir çok ülkeden daha az ücret ödüyoruz hatta ilk 3 en ucuz ülke arasında yer alıyor olabiliriz.

Kısa bir süre önce Twitch abonelikleri Epin sitelerinde de satılmaya başladı, bu sitelerde daha uyguna da bulabilirsiniz. İşte güvenilir bazı sitelerde twitch 1 aylık abonelik fiyatları:

SiteSatış Fiyatı
Gamesatis.com1 aylık Twitch Abonelik 9,50 TL
Vatangame.com1 aylık Twitch Abonelik 9,45 TL
Kopazar.com1 aylık Twitch Abonelik 10 TL
Epin satış sitelerinde twitch üyelik paketleri

Tabloda da gördüğünüz gibi diğer sitelerde daha uyguna twitch aboneliklerini bulabilirsiniz. Belki bakiyeniz kalmıştır, onunla 1 aylık yada diğer seçenekler olan 3 veya 6 aylık olarakta alabilirsiniz. 2024 yılı itibari ila fiyat tablosu günceldir. Olan twitch aboneliğini iptal edip bu sitelerden daha ucuza alabilirsiniz.

Amazon Prime ile Ücretsiz Twitch Aboneliği

Eğer daha önce Amazon Prime aldıysanız ve hala üyeyseniz size her ay 1 kereliğine istediğiniz kişiye 1 aylık Twitch abonesi olmanıza yarayacak hediye veriyor.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir