Cuma, Haziran 7, 2024
Ana SayfaSosyal MedyaSnapchatSnapchat Mor Snap Ne Demek?

Snapchat Mor Snap Ne Demek?

Snapchat bir çok özelliği bulunuyor ve bunların tamamı bir şeyleri ifade ediyor. Snapchat mor snap özelliği ise farklı bir bildirim biçimidir, snapchat bir çok bildirimi bu şekilde renk ve şekil kodlarıyla belirtir. Sizlere bu yazımızda Snapchat mor snap ne demek aktarıyoruz.

Snapchat Mor Snap Ne Demek?

Snapchat Mor Snap Ne Demek?

Snapchat mor snap, birinin size bir video gönderdiği anlamına gelir. Resimde de görmüş olduğunuz gibi ‘Yeni Snap’ yazısının rengi budur. Yani Snapchatte farklı gönderilerin farklı renkleri bulunmaktadır.

Bu özelliğin en güzel yanıda mesajı açmadan önce video olduğunu biliyor olmanızdır. Bu mesajı gördğünüzde artık daha dikkatli olup, ortamın video izlemeye müsait olup olmadığına göre açabilirsiniz.

Snapchat Mor Snap İkon Anlamları

Snapchat Mor Snap İkon Anlamları

Gelelim şimdi işin daha ilginç kısmına, snap aldığınızda veya gönderdiğinizde hiç mor bir kare veya ok fark ettiniz mi ? Snapchate üzerinde kullanılan tam 7 adet farklı mor simge vardır. Bunlar: Hikayelerde mor düz kare, mor boş kare, mor düz ok, mor boş ok, mor çift ok, mor halka ve mor tekrar oynatma simgesi. Bu simgelerin hepsinin açıklamasının detayları aşağıdaki bölümlerde verilmiştir.

Az önce yazıyla mor ‘Yeni Snap’ demiştik, hiç yanındaki simgeye dikkat ettiniz mi? İşte mor snap ikonlarının anlamları:

  • Mor Düz Kare : Açılmamış, sesli bir video aldığınız anlamına gelir,
  • Mor Düz Ok : Arkadaşınıza gönderdiğiniz videoyu henüz arkadaşınız açmadı,
  • Mor Boş Kare : Arkadaşınız gönderdiğiniz videoyu açmış,
  • Mor Çift Ok : Birisi videonun ekran görüntüsü aldı,
  • Mor Tekrar Oynatma : Gönderdiğiniz videoyu arkadaşınız tekrar oynattı,

Gördüğünüz gibi snapchat bir çok anlam ifade eden güzel özellikleri bulunmaktadır. Sizlere Snapchat mor snap ne demek anlatmaya çalıştık, aklınıza takılan başka bir soru varsa yorumlara bekleriz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir