Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online Skill Book Ne İşe Yarar?

Rise Online Skill Book Ne İşe Yarar?

Rise Online görevleri arasından sıra ona geldiğinde veya adını ilk duyduğunuzda Rise Online Skill Book ne işe yarar diye araştırmaya koyulmuş olabilirsiniz. Bu içeriğimizde Skill Book hakkındaki her türlü bilgiyi sizlerle paylaşacağız.

Rise Online Skill Book Ne İşe Yarar?

Rise Online Skill Book Ne İşe Yarar

Rise Online para kazanma yöntemleri arasında en üst yerlerde bulunan skill book farmı, oyuna yeni başlayan oyunculara Rise Online Skill Book ne işe yarar sorusunu sorduruyor. Rise Online Skill Book, 70 seviye ve üzeri yeteneklerinizin kilidini açmaya yarar.

  • 70. Seviye Yeteneği: 15x Skill Book
  • 72. Seviye Yeteneği: 20x Skill Book
  • 75. Seviye Yeteneği: 25x Skill Book
  • 80. Seviye Yeteneği: 25x Skill Book
  • 82. Seviye Yeteneği: 20x Skill Book
  • 85. Seviye Yeteneği: 25x Skill Book

Rise Online oynarken Skill’s kısmından yeteneklerinize bakacak olursanız bazı yeteneklerinizin açılmadığını ve seviye atlasanız bile puanlarınızın yetmeyeceğini görebilirsiniz. Bu yetersiz kalan durumlarda Skill Book eşyasını kullanarak 70 seviye üzeri yeteneklerinizi açabilirsiniz.

Rise Online Skill Book Nereden Düşer?

Rise Online Skill Book ne işe yarar sorusuna aldığınız yanıttan sonra artık Skill Book elde etmek için bir nedeniniz olmuş olacak. Eğer Skill Bookları kullanmak veya satarak para kazanmak istiyorsanız Rise Online Skill Book nereden düşer öğrenmelisiniz.

Rise Online skill book belirli sandıklardan ve zindan bosslarından elde edilmektedir. Narun Dungeon lootunda Skill Book drobu olmadığını düşünecek olursak her zindan bossunun doğrudan Skill Book atmadığını anlayabiliriz. Eğer loot almak istiyorsanız isabetli zindan seçiminde bulunmalısınız.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir