Çarşamba, Mart 27, 2024
Ana SayfaOyunMetin2 Ruby Nasıl Girilir?

Metin2 Ruby Nasıl Girilir?

Metin2 sunucuları arasında girişi en garip olan sunucu Ruby sunucusudur. Bu içeriğimizde Metin2 Ruby nasıl girilir sorusuna yanıt verecek, Ruby sunucusuna giriş nasıl yapılır sizlerle paylaşmaya çalışacağız. İçeriğimizi okuduktan sonra Ruby sunucularına giriş yapabileceksiniz.

Metin2 Ruby Nasıl Girilir?

Metin2 Ruby Nasıl Girilir?

Metin2 oyuncuları yeni bir sunucuya başlamadan önce Metin2 Ruby nasıl girilir diye soruyorlar. Ruby sunucusunun farklı kayıt alma mekaniği sayesinde hem oyuncular ileride anlatacağımız avantajlara sahip oluyor hem kayıt aşamasında biraz kafa karışıklığı yaşıyorlar. Metin2 Ruby sunucusuna nasıl girilir sizlerle paylaşmak için hazırız. Metin2 Ruby nasıl girilir?

  • Metin2 hesabınızla kaydı açık olan bir sunucuya giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa buraya tıklayarak kayıt olun.
  • Hesabınızla bir Metin2 sunucusuna girdikten sonra Nesne Market’i açın.
  • Nesne Market arama çubuğuna Ruby yazın ve karşınıza çıkan iki biletten bir tanesini seçip, satın alın.
  • Satın alma başarıyla tamamlandıktan sonra sunucudan çıkıp Ruby sunucularına giriş yapın.

Gördüğünüz gibi Metin2 Ruby sunucularına giriş yapmak diğer sunuculara göre oldukça farklıdır. Eğer Ruby sunucularında oynamak, Ruby Etkinliklerinden faydalanmak istiyorsanız Ruby Biletini satın almalı ve yukarıdaki adımları takip ederek Ruby sunucusuna giriş yapmalısınız. Bir daha Metin2 Ruby nasıl girilir diye sormanıza gerek kalmayacağına inanıyoruz. Her servere giren hesaplar bile Ruby sunucusuna biletsiz giremezler.

Metin2 Ruby Oynanır Mı?

Metin2 Ruby Oynanır Mı?

Ruby sunucularında Metin2 oynamak isteyen oyuncuların bazı gereksinimleri biliyor olması gerektiğini söylemeliyiz. Oyuncular Metin2 Ruby nasıl girilir diye sorduklarına göre sunucunun kayıt ve sonraki aşamalarında ciddi farklılıklar olduğunu söylemek mümkündür. Öncelikle Ruby sunucularına dahil olmak için Ruby biletini satın almalısınız. Ruby fiyatlandırması;

  • Ruby Sunucusu Erişimi: 250 EP
  • Ruby Premium Erişimi: 800 EP
  • Ruby Premium Yükseltmesi: 550 EP

Gördüğünüz gibi Metin2 Ruby sunucusuna dahil olmak istiyorsanız yukarıdaki ödemeleri eksiksiz olarak yapmalısınız. Her açacağınız hesap için tekrar tekrar ödeme yapmak zorunda kalacağınızı söylemeliyiz. Eğer Metin2’ye ciddi bir zaman ayıracaksanız Ruby Premium Erişim Bileti almaktan çekinmemelisiniz.

Metin2 Rubyde Oynamanın Avantajları

Ruby sunucularına giriş ücretli olduğu için diğer sunuculara nazaran çok daha kaliteli bir ortam sağlayabilirsiniz. Botlar ve hileciler Ruby sunucusuna dahil olmak için para ödemedikleri için Ruby sunucusunda oynayanların hilecilerle bir sorunu yoktur. Hatta etkinliklerin de sunucuya özel olması Ruby’de oynayacaklar için çok iyi bir artı olacaktır.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir