Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunCandy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush oyununun en zor şekerlerinin başında kurbağa ve ejder gelmektedir. Bu içeriğimizde Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır sorusuna yanıt verecek, sizler için kurbağa şekerlemesi hakkında topladığımız bilgileri paylaşacağız.

Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush Kurbağa Nasıl Patlatılır

Candy Crush aslında çok basit bir şeker patlatma oyunudur. Candy Crush oynarken aynı renk şekerleri yan yana getirdiğinizde şekerler dizili olarak patlayacak ve yeni alanlar oluşacaktır. Böyle seviyeleri kolayca atlarken karşınıza zamanla kurbağa şekerleri çıkacak ve Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır diye soracaksınız. Daha önce Candy Crush kaç bölüm diye sorduğunuz gibi…

Candy Crush kurbağa kendisiyle aynı renk olan şekerlerin yanına getirilmesi ile patlamaktadır. Eğer kurbağayı patlatmak konusunda zorlanıyorsanız aynı renk şekerleri patlatmakta acele etmemeli, beklemelisiniz. Hepsini o renkteki kurbağanın yakınına getirip öyle patlatmak ilk amacınız olmalı. Böylece kurbağa patlatmayı başaracaksınız.

Candy Crush 5000 Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush 5000 Kurbağa Nasıl Patlatılır?

Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır diye soran okuyucularımın büyük bir çoğunluğunun aslında Candy Crush 5000 nasıl geçilir Türkçe açıklamasını aradığını biliyoruz. Bu nedenle sizler için Candy Crush 5000 kurbağa nasıl patlatılır sorusuna da yanıt vereceğiz.

 • Yeşil bombaları üçlü şekilde patlatın.
 • Sonrasında oluşan yeşil kaplı şekeri de yukarıya taşıyarak patlatın.
 • Yer değiştirme özelliğini kullanarak orta altta bulunan yeşil şekeri soldaki yeşil bomba ile değiştirin.
 • Disko topu görünümlü çikolatayı yukarıya kaydırarak mavi şekerleri patlatın.
 • Devamı kolayca gelecektir.

Aslına bakacak olursanız 5000. bölümde de kurbağayı patlatmak için ekstra bir çaba harcamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken aynı renkteki şekerleri kurbağanın yanına taşımak olacaktır. Artık Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır biliyorsunuz.

Candy Crush Kurbağa Nasıl Yok Edilir?

Candy Crush oyuncuları tüm yardımlarımıza rağmen kurbağayı patlatmak konusunda ciddi sorunlar yaşayabiliyorlar. Böyle durumlarda tek yapmanız gereken biraz derin nefes almak ve oyuna kısa bir süre ara vermektir. Böylece çok daha sakin şekilde oynayabilir ve hata yapmazsınız.

Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır sorusuna verilebilecek en güzel yanıtlardan bir tanesi de sakin kalmak ve planlı şekilde hareket etmektir. Candy Crush’a kısa bir ara vererek taktiklerinizi çok daha ileri bir seviyeye geçirebilirsiniz. Veya içeriğimizi okuyup yönergeleri takip edersiniz, karar sizin.

Candy Crush Saga Hangi Seviyelerde Kurbağa Var?

Kurbağayı bir kere patlattıktan sonra artık Candy Crush kurbağa nasıl patlatılır diye sormanıza gerek kalmayacağınızı düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Birçok seviyede tekrar tekrar kurbağaları görecek ve her defasında daha fazla zorlanacaksınız.

 • 532
 • 547
 • 704
 • 1314
 • 2165
 • 5000

Yukarıda görmüş olduğunuz tüm Candy Crash seviyelerinde kurbağa bulunmaktadır. Eğer onu patlatmak konusunda istekliyseniz sabırlı ve sakin olsanız iyi edersiniz. Sakin olamayanların şansı olduğunu düşünmüyoruz. Takıldığını bölümleri yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir