Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online Narun Dungeon Nasıl Gidilir?

Rise Online Narun Dungeon Nasıl Gidilir?

Rise Online yeni sunucuların yanında yeni görevler ve zindanları da yanında getirdi. Bu içeriğimizde Rise Online Narun Dungeon nasıl gidilir sorusuna yanıt verecek, sizler için Narun Tower’ı biraz daha yakından tanıtmaya çalışacağız.

Rise Online Narun Dungeon Nasıl Gidilir?

Rise Online Narun Dungeon Nasıl Gidilir

Rise Online‘a yeni gelen görevler ve zindanlar arasından olan Narun Tower, oyuncular için oldukça faydalı ve keyifli olsa da giriş konusunda bazı sorunlar yaşatabiliyor. Normalde kullandığınız Rise Online dungeon girişlerden farklı bir girişi oluduğu için Rise Online Narun Dungeon nasıl gidilir yanıtlayacağız.

Rise Online Narun Dungeon’a Dorion haritasında bulunan ışınlanma kapılarından girebilirsiniz. Dungeon’a girme hakkınız olduğunda ışınlanma kapılarının olduğu bölgede Narun Tower’a özel bir giriş açılacağını göreceksiniz. Eğer bu kapıya girecek olursanız kendinizi Narun Dungeon’da bulacaksınız. Zindana girerken takı set bonuslarından faydalanmayı unutmamalısınız.

Rise Online Narun Dungeon Girmeye Değer Mi?

İçeriğimizde defalarca söylediğimiz gibi, Rise Online Narun Dungeon nasıl gidilir diye sorulmasının temel nedeni Narun Tower dropları değil, yeni eklenen görevlerdir. Görevleri yapmak istiyorsanız, ki bizce yapmalısınız, Narun Dungeon’a girmelisiniz.

Yani evet, Rise Online Narun Dungeon girmeye değer. Eğer imkanınız, yeterli eşyalarınız ve vaktiniz varsa kesinlikle Narun Tower’a girmelisiniz. Narun’a harcadığınız vaktin ve paranın fazlasını kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Narun Tower hakkında merak ettiklerinizi yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir