Pazar, Mart 24, 2024
Ana SayfaOyunRise Online Tyrant Dropları Nelerdir?

Rise Online Tyrant Dropları Nelerdir?

MMORPG oyunlarının en önemli bilgilerinin başında hangi mobdan hangi drop düştüğü gelmektedir. Bu içeriğimizde Rise Online Tyrant dropları nelerdir sorusuna yanıt verecek sizler için bu dropların ne anlama geldiğini, geleceğini açıklamaya çalışacağız.

Rise Online Tyrant Dropları Nelerdir?

Rise Online Tyrant Dropları Nelerdir

Rise Online mobları, bossları ve dungeonları aslında onlardan alacağınız verimle alakalı olarak oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Tyrant farmlamak konusunda istekli olan oyuncular bolca eşya atan bu canavarı kesmeye başlamadan önce Rise Online Tyrant dropları nelerdir diye soruyorlar. Tyrant dropları;

  • Hand Axe of Mino
  • Tabarise
  • Warrior Chitin
  • Mage Chitin
  • Assas Chitin
  • Priest Chitin
  • Upgrade Scroll

Tyrant droplarının listesi Rise Online büyük güncellemelerinden önce de neredeyse tamamen aynıydı. Stabil bir mob olması da Tyrant’ın oyuncular tarafından uzun süreli tercih edilmesine neden oluyor olabilir. Eğer Tyrant farmı yapmak istiyorsanız artık droplarını biliyorsunuz. Sizler için Narun Dungeon Farmını da incelemiştik.

Rise Online Tyrant Farmlamaya Değer Mi?

Gerek Upgrade Scroll gerek Hand Axe of Mino gibi eşyaların düşüyor olması nedeniyle Tyrant oldukça işlevsel bir canavar olarak görülmektedir. Rise Online Tyrant droplarını nelerdir öğrendikten sonra bu droplara ulaşmak için harcayacağınız zamanı ve emeği göz önünde bulundurmalısınız.

Yapacağınız harcamaya ve ayıracağınız zamana göre Tyrant farmı ne kadar karlı kendiniz karar vermelisiniz. Ancak ortalama bir karakter için bizden görüş istiyorsanız Tyrant farmının oldukça karlı olduğunu söyleyebiliriz. Tyrant keserken zevk alacağınızı da düşünüyoruz.

Alakalı İçerikler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir